Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության կողմից ՀՀ նախագահի թեկնածու առաջարկված Արմեն Սարգսյանը փետրվարի 1-ին մեկնել է Մոսկվա: Այնտեղ նա հանդիպում կունենա Ռուսաստանի հայ համայնքի ներկայացուցիչների հետ։
Առաջիկա օրերին Արմեն Սարգսյանը հանդիպումներ կանցկացնի նաև հայկական այլ համայնքներում, հայտնում է թեկնածուի մամուլի գրասենյակը:
Սարգսյանը շարունակում է հանդիպումների շարքը քաղաքական ուժերի, ազգային կառույցների, հասարակության տարբեր հատվածներն ընդգրկող կազմակեպությունների ներկայացուցիչների ու անհատների հետ։

1 Февраль 2018 - 13:37 AMT
Выдвинутый правящей Республиканской партией Армении (РПА) кандидатом на пост 4-го президента РА Армен Саркисян 1 февраля отправился в Москву, где он проведет встречу с представителями армянской общины России.
Как сообщают из офиса Саркисяна, в ближайшие дни он проведет встречи и в армянских общинах других стран.
Саркисян продолжает серию встреч с представителями политических сил, национальных структур, различных общественных организаций и частными лицами.
Руководитель фракции РПА Ваграм Багдасарян ранее сообщил, что выборы президента Армении, по всей видимости, состоятся 2 марта 2018 года.