ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ այժմ Ինեկոբանկի կողմից տրամադրվող վարկերի վճարման համար կարելի է օգտվել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններում գտնվող ՄոբիԴրամ-ի վճարային տերմինալներից:
ՄոբիԴրամ-ի վճարային տերմինալների միջոցով Ինեկոբանկի վարկերի վճարումը կատարվում է ակնթարթորեն և առանց որևէ միջնորդավճարի, հայտնում է ընկերության մամուլի ծառայությունը:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mts.am կամ www.mobidram.am կայքերից, զանգահարել 444 հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել ընկերության հետ՝ գրելով [email protected] էլ.հասցեին կամ այցելել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը:

VivaCell-MTS announced on Monday, February 12 that InecoBank loans can now be paid via MobiDram payment terminals, located at VivaCell-MTS service centers.
The Inecobank loan payment through MobiDram payment terminals is performed instantly and without any commissions, the company said in a statement.
VivaCell-MTS (MTS Armenia CJSC) is Armenia’s leading telecommunications operator, having the widest 2G/3.75G/4G network reach and spreading a wide range of Voice and Data services all across Armenia. Having the best of the Armenian people's interest at heart since its launch on July 1, 2005,VivaCell-MTS has managed to build a nationwide network and a considerable customer base.