STARTPHONE 20 500 սակագնային պլանին 24 ամսով բաժանորդագրվելով ` ֆիքսված 20 500դրամ ամսավճարի դիմաց բաժանորդն ամսական ստանում է 10 000 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակ, 200 րոպե դեպի ՀՀ այլ ցանցեր և 15 000 ՄԲ ինտերնետ:
Նշված ժամկետով սակագնային պլանին բաժանորդագրվելու դեպքում Samsung Galaxy A8 (2018) սմարթֆոնը կարելի է ստանալ 1 դրամով:
2018 թվականին արտադրված Samsung Galaxy A8 (2018) նորաոճ մոդելն ունի կրկնակի SIM քարտի հնարավորություն, բարակ իրան (8.4 մմ) և կշռում է ընդամենը 172 գրամ: Սմարթֆոնն առջևի մասում ունի 2՝ 8 և16 մեգապիքսել տեսախցիկ և 32 ԳԲ ներքին հիշողություն: Նոր սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման կենտրոններում կամ պատվիրել ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի առցանց խանութից: Սմարթֆոնն առկա է 3 գույներով՝ սև, կապույտ և ոսկեգույն:
«STARTPHONE 20 500 սակագնային պլանը նախատեսված է այն բաժանորդների համար, ովքեր նախընտրում են նորաոճ սմարթֆոն և հաճախ են օգտվում ինտերնետից՝ մասնավորապես սոցիալական ցանցերից: Բացի օնլայն շփման լայն հնարավորություններից այս սակագնային պլանը ներառում է նաև րոպեներ՝ ցանցից դուրս և ներցանցային զանգեր կատարելու համար, ինչը հնարավորություն է տալիս միշտ լինել կապի մեջ: Առհասարակ, մենք ստեղծել ենք «STARTPHONE» սակագնային պլանները՝ համատեղելով սմարթֆոնը և բջջային ծառայությունները մեկ փաթեթում, դարձնելով դյուրին թե՛ վճարման, թե՛ բաժանորդագրության գործընթացը», – ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը, հայտնում է ընկերության մամուլի ծառայությունը:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mts.am կայքից, զանգահարել 111անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել 111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը:

VivaCell-MTS announced on Wednesday, March 7 that when subscribing to the StartPhone 20500 tariff plan for 24 months and a fixed AMD 20 500 monthly fee, users will get 10,000 minutes of on-net airtime, 200 minutes to other Armenian networks and 15000 MB of Internet.
By the way, in case of subscribing to the tariff plan for two years, people can get a Samsung Galaxy A8 (2018) smartphone for AMD 1.
Produced in 2018, the Samsung Galaxy A8 has a dual SIM card opportunity, a thin body (8.4 mm) and weighs only 172 grams. The handset has 2 front cameras – 8 and 16 megapixel – and 32 GB of internal memory. The new smartphone can be purchased at VivaCell-MTS service centers or be ordered from VivaCell-MTS online store. The smartphone is available in 3 colors: black, blue and gold.
"StartPhone 20 500 is designed for subscribers who prefer a stylish smartphone and often use the Internet, particularly social media. Besides the wide range of online communication opportunities, this tariff plan also includes minutes for calling to other networks, and on-net airtime. In general, we have created the StartPhone tariff plans by combining smartphone and mobile services in one package, making the pay-and-subscribe process easier,” said VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian.