Ամերիկաբնակ հայազգի երգչուհի Շերը (Շերլին Սարգսյան) հուզվել է իր կյանքի մասին պատմող բրոդվեյան մյուզիքլի նախնական ցուցադրության ժամանակ և դուրս է եկել դահլիճից ընդմիջումից առաջ:
«Նրան զարմացրել էին որոշ փոփոխություններ, որ հեղինակները կատարել էին ներկայացման մեջ առանց նրա հավանության»,-ասել է ներկաներից մեկը, գրում է Lenta.ru-ն Page Six-ի վրա հղումով:
Ըստ դերասանուհու մերձավորների, նա անտրամադիր էր դեռ մինչ ներկայացման մեկնարկը, Կալիֆորնիայի անտառային հրդեհների պատճառով, որոնք հասել են նաև նրա քաղաքին և սպառնում են երգչուհու առանձնատանը:
Մեկ այլ աղբյուր նշել է, որ Շերն ուղղակի ցանկացել է մենակ մնալ, ուստի նա լքել է իր տեղը, սակայն, ավելի ուշ շարունակել է դիտումը պատշգամբից:
«Շերի շոուն» անվանումը ստացած մյուզիքլը պատմում է երգչուհու 60-ամյա կարիերայի և սիրային արկածների մասին: Պրեմիերան տեղի կունենա դեկտեմբերի 3-ին:
Ավելի վաղ հայտնի դարձավ, որ լեգենդար փոփ երգչուհի Շերը (Շերլին Սարգսյան) և ամերիկյան հեռուստատեսության հայազգի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանը որոշել են միասին Հայաստան այցելել:

Американская певица армянского происхождения Шер (Шерлин Саркисян) разволновалась во время предпоказа бродвейского мюзикла о ее жизни.
Один из источников рассказал, что исполнительница сбежала из зала еще до антракта.
«Она была удивлена некоторыми изменениями, которые создатели внесли в спектакль без ее одобрения», — отметил один из присутствовавших на показе, пишет Lenta.ru со ссылкой на Page Six.
По словам близких к артистке источников, она была расстроена еще до начала спектакля из-за калифорнийских пожаров, которые захватили ее город и грозили уничтожить особняк певицы.
Другой источник подчеркнул, что Шер не ушла с показа совсем — ей захотелось побыть одной, поэтому она покинула свое место, но позже продолжила просмотр постановки с балкона.
Мюзикл, получивший название «Шоу Шер», рассказывает о шести десятилетиях карьеры певицы и ее любовных похождениях. Премьера состоится 3 декабря.