Նորաբաց սպասարկման կենտրոնում ամփոփվել են «Իմ Մարտունի» մրցույթի արդյունքները, որի մեկնարկն ազդարարվել էր հոկտեմբերի 7-ին՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում:
Մեկ շաբաթ ընթացած մրցույթի բոլոր կանոնները ներկայացվել են նախապես: Ըստ մրցույթի պահանջի՝ անհրաժեշտ էր Ֆեյսբուքի պրոֆիլում տեղադրել Մարտունու որևէ տեսարժան վայրում լուսանկարված նկար՝ օգտագործելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ստեղծած՝ «Իմ Մարտունի» շրջանակը: Մրցույթին նկարների ներկայացման վերջնաժամկետն ավարտվել է հոկտեմբերի 14-ին՝ ժամը 18:00-ին: Մասնակցության պարտադիր պայմաններից մեկը՝ Մարտունի համայնքում գրանցված, իսկ մյուսը՝ պատահականության սկզբունքով իրականացվող խաղարկությանը սպասարկման կենտրոնում ֆիզիկապես ներկա լինելն է, հայտնում է ընկերության մամուլի ծառայությունը:
«Այս անգամ որոշեցինք սպասարկման կենտրոնի վերաբացումը համատեղել մի այնպիսի մրցույթի հետ, որի հիմքում լինեն՝ սեփական բնակավայրի նկատմամբ սերն ու այն արտահայտելու լայն հնարավորությունները՝ սոցիալական ցանցերի միջոցով: Շնորհավորում ենք պատահականության սկզբունքով հաղթող ճանաչված և ամենաստեղծագործ երեք մարտունեցիներին: Շարունակե՛ք սիրել ձեր ծննդավայրը»,-ասել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Պատահականության սկզբունքով ընտրված հաղթող՝ Սյուզաննա Ավետիսյանին տրվել է նվեր՝ Honor 8X սմարթֆոն: Ստեղծագործ միտքը խթանելու համար, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը նաև սահմանել է խրախուսական փոքրիկ նվերներ՝ ևս երեք մասնակցի՝ Սևակ Սահակյանի, Արմին Մանուկյանի և Արտաշ Կարապետյանի համար: Նրանք ընտրվել են ընկերության կողմից և ստացել լիցքավորման սարք (power bank) և բրենդավորված հուշանվեր:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման նոր կենտրոնն առավել արդիականացվել ու հարմարեցվել է ժամանակակից պահանջներին` հաշվի առնելով թե՛ բաժանորդների, և թե՛ աշխատակիցների հարմարավետությունը: Սպասարկման կենտրոնի առկայությունը կարևոր է ոչ միայն ընկերության աշխատակիցների, այլև Մարտունիում և հարակից համայնքներում բնակվող բաժանորդների համար:
Գործունեության սկզբից մինչև օրս՝ շուրջ 15 տարի, ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը կարևոր է համարում բաժանորդի գոհունակությունը: Կենտրոնի արդիականացումն այդ սկզբունքի հերթական դրսևորումն է: Հանրապետության տարբեր մարզերում գործում է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի՝ սպասարկման 77 կենտրոն:

All the rules of the week-long contest were announced beforehand. According to the requirements anyone willing to participate could post a photograph shot next to any landmark in Martuni on one’s profile using “My Martuni” frame by VivaCell-MTS. The deadline for posting was October 14 at 18:00. One of the mandatory rules required that the user was permanently registered in Martuni, and the other one required physical presence at the service center in the course of the winner selection process.
“This time we decided to have a contest along with reopening with combining the love for native town and the modern technologies. Our congratulations go to randomly selected winners and the three most creative persons from Martuni. Love your native land,” VivaCell-MTS General Manager Ralph Yirikian said.
The randomly selected winner Syuzanna Avetisyan got an “Honor 8X” smartphone as a gift. VivaCell-MTS also set small encouragement prizes to boost creativity for three more participants: Sevak Sahakyan, Armin Manukyan and Artash Karapetyan. They were selected by the Company and got power banks and branded souvenirs.
The new service center is equipped to meet the contemporary requirements that will best serve to both subscribers and employees. Existence of a service center is important for both employees as well as subscribers in Martuni and adjacent communities.
In the course of its 15 years of operation VivaCell-MTS has paid particular importance to customer satisfaction. Modernization of the service center is yet another expression of that commitment. Currently VivaCell-MTS has 77 service centers across Armenia.