ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը Ժնևում հանդիպել է ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահներ Իգոր Պոպովի, Ստեֆան Վիսկոնտիի, Էնդրյու Շոֆերի և ԵԱՀԿ գործող նախագահի անձնական ներկայացուցիչ Անջեյ Կասպրշիկի հետ:
Ժնևում ավելի ուշ կայանալու է նաև ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանի և Ադրբեջանի ԱԳՆ ղեկավար Էլմար Մամեդյարովի հանդիպումը։
Այն կկայանա հունվարի 29-ին կամ 30-ին՝ ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահների և վերջիններիս միջնորդությամբ և մասնակցությամբ: Անդրադարձ է կատարվելու ԼՂ խաղաղ կարգավորմանն առնչվող հարցերի լայն շրջանակի։
Մնացականյանի և Մամեդյարովի վերջին հանդիպումը կայացել է դեկտեմբերի 4-ին։ Նրանք պայմանավորվել էին հանդիպել 2020-ի հունվարին։

Armenian Foreign Minister Zohrab Mnatsakanyan met the OSCE Minsk Group co-chairs in Geneva, Switzerland late on Tuesday, January 28.
Igor Popov (Russia), Stéphane Visconti (France), Andrew Schofer (US), as well as Andrzej Kasprzyk, the Personal Representative of the OSCE Chairman-in-Office in, met the Armenian Foreign policy chief to discuss the settlement of the Nagorno Karabakh conflict.
Mnatsakanyan will later met his Azerbaijani counterpart, Elmar Mammadyarov.
The Ministers' last meeting took place in Bratislava on December 4 when Mnatsakanyan and Mammadyarov agreed to meet at the beginning of 2020.