29 Մարտ 2012 - 06:52 AMT
Դորտմունդում սեղանի թենիսի աշխարհի թիմային առաջնության չորրորդ դիվիզիոնի N խմբի վերջին խաղում Հայաստանի հավաքականը վստահ հաղթանակ է տարել Ադրբեջանի հանդեպ:
Մուրադ Ասատրյանը 3:0 հաշվով հաղթել է Ֆագրադ Իսմայիլովին, Մուրադ Ղուկասյանը նույն հաշվով առավելության է հասել Ռամիլ Ջաֆարովի հանդեպ: Ալեքսանդր Դիարյանը 3:1 հաշվով պարտության է մատնել Ռուստամ Ալիևին: Հայաստան – Ադրբեջան հանդիպումն ավարտվել է 3:0: N խմբի առաջատարը Ղազախստանի հավաքականն է 10 միավորով, Հայաստանը 8 միավորով երկրորդ տեղում է, լավագույն եռյակը եզրափակում է Նոր Զելանդիան դարձյալ 8 միավորով:

29 Март 2012 - 06:52 AMT
В Дортмунде в последней игре группы N четвертого дивизиона командного чемпионата мира по настольному теннису сборная Армении одержала уверенную победу над Азербайджаном.
Мурад Асатрян со счетом 3:0 победил Фаграда Исмаилова, Мурад Гукасян с тем же счетом был сильнее Рамиля Джафарова. Александр Диарян одержал победу над Рустамом Алиевым со счетом 3:1. Встреча Армения – Азербайджан завершилась со счетом 3:0.
Лидер группы N сборная Казахстана с 10 очками, Армения с 8 очками на втором месте, третью строку занимает Новая Зеландия тоже с 8 очками.