ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերությունը հայտարարում է նոր խաղարկության մասին. օգտվելով ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ծառայություններից, անհատապես վճարող հետվճարային բաժանորդները կարող են մասնակցել հատուկ խաղարկության և շահել սմարթֆոն: Խաղարկությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է, որ ապրիլի 1-ից հունիսի 30-ը բաժանորդի օգտագործած ծառայությունների ընդհանուր արժեքը կազմի առնվազն 30000 դրամ:
Այս ընթացքում ունեցած հաշիվ-ապրանքագրերի ընդհանուր գումարը կարելի է ստուգել` ուղարկելով *317# հրահանգը: Իսկ գումարը 30000 դրամի հասնելու դեպքում բաժանորդը կտեղեկացվի նաև խաղարկության մանրամասների մասին:

VivaCell-MTS has announced that by using the company’s services, individual postpaid subscribers can participate in a special draw and win a smartphone.
According to a press release, to participate in the draw, subscribers need to insure that the total cost of services used from April 1 till June 30, 2012, is at least AMD 30000.
The total amount of invoices for this period can be checked by dialing *317#. And in case the sum reaches AMD 30000 the subscriber will be notified about the details of the draw.