Մայիսի 1-ից Կոնվերս Բանկը հատուկ առաջարկով է հանդես գալիս իր այն քարտապանների համար, որոնք հանդիսանում են Կոնվերս Բանկի պրեմիում քարտերի սեփականատերեր: Խոսքը վերաբերում է VISA Gold և Mastercard Gold, Visa Platinum և Visa Infinite քարտատեսակներին:
Միայն նշված քարտատեսակների սեփականատերերին Կոնվերս բանկը հնարավորություն է ընձեռում ազատ մուտք գործելու «Արմենիա» միջազգային օդանավակայանների բիզնես սրահ և օգտվելու առաջարկվող ծառայությունների ողջ փաթեթից՝ հարմարավետ սպասասրահ՝ անվճար ինտերնետի հնարավորությամբ, սառը խորտիկներ և սենդվիչներ ալկոհոլային և ոչ ալկոհոլային խմիչքներ, թերթեր և ամսագրեր, հանգստի սենյակ և հարմարավետ լոգասենյակներ:
Իր հաճախորդների համար ծառայությունների այս ողջ փաթեթի ամբողջական արժեքը կվճարի Կոնվերս Բանկը: Քարտատիրոջ մուտքի վավերացման համար նրա քարտից պարզապես կգանձվի սիմվոլիկ 100 ՀՀ դրամ՝ վավերացման վճար:
Նշենք, որ և «Արմենիա» միջազգային օդանավակայանները և Կոնվերս Բանկը հանդիսանում են «Էռնեկյան խմբի անդամ», որի բաժնետերն է ճանաչված արգենտինահայ գործարար Էդուարդո Էռնեկյանը:

3 Май 2012 - 07:43 AMT
Собственники премиум-карточек «Конверс Банка»смогут бесплатно пользоваться услугами аэропорта “Армения”
С 1 мая ЗАО «Конверс Банк» выступил с специальным предложением для тех держателей кредитных карточек, которые являются собственниками премиум-карточек «Конверс Банка». Как сообщает пресс-служба Банка, речь идет о карточках VISA Gold и Mastercard Gold, Visa Platinum и Visa Infinite.
Только держателям этих карт «Конверс Банк» предоставляет возможность доступа в бизнес-салон международного аэропорта “Армения” и пользования всем пакетом предлагаемых услуг.
Держателям карточек предлагаются: удобный зал ожиданий с бесплатным интернетом, холодные закуски и сэндвичи, алкогольные и не алкогольные напитки, газеты и журналы, зона отдыха и комфортные душевые.
За весь пакет этих услуг для своих клиентов заплатит «Конверс Банк». Для фиксирования входа держателя карточки с его счета будет просто снята символическая сумма оплаты 100 драмов.
Следует отметить, что «Конверс Банк» и международный аэропорт “Армения” входят в группу “Эрнекян”, собственником которой является известный армянский предприниматель из Аргентины Эдуардо Эрникян.