Մայիսի 1-ից Կոնվերս Բանկը հատուկ առաջարկով է հանդես գալիս իր այն քարտապանների համար, որոնք հանդիսանում են Կոնվերս Բանկի պրեմիում քարտերի սեփականատերեր: Խոսքը վերաբերում է VISA Gold և Mastercard Gold, Visa Platinum և Visa Infinite քարտատեսակներին:
Միայն նշված քարտատեսակների սեփականատերերին Կոնվերս բանկը հնարավորություն է ընձեռում ազատ մուտք գործելու «Արմենիա» միջազգային օդանավակայանների բիզնես սրահ և օգտվելու առաջարկվող ծառայությունների ողջ փաթեթից՝ հարմարավետ սպասասրահ՝ անվճար ինտերնետի հնարավորությամբ, սառը խորտիկներ և սենդվիչներ ալկոհոլային և ոչ ալկոհոլային խմիչքներ, թերթեր և ամսագրեր, հանգստի սենյակ և հարմարավետ լոգասենյակներ:
Իր հաճախորդների համար ծառայությունների այս ողջ փաթեթի ամբողջական արժեքը կվճարի Կոնվերս Բանկը: Քարտատիրոջ մուտքի վավերացման համար նրա քարտից պարզապես կգանձվի սիմվոլիկ 100 ՀՀ դրամ՝ վավերացման վճար:
Նշենք, որ և «Արմենիա» միջազգային օդանավակայանները և Կոնվերս Բանկը հանդիսանում են «Էռնեկյան խմբի անդամ», որի բաժնետերն է ճանաչված արգենտինահայ գործարար Էդուարդո Էռնեկյանը:

According to the bank's press service, owners of these cards will now have access to business hall of Armenia International Airports and the full package of services offered there.
These include a comfortable waiting room with free internet access, snacks and sandwiches, alcoholic and non-alcoholic beverages, newspapers and magazines, rest areas and shower cubicles.
Converse Bank covers payment for all these services for its customers, while the premium cardholders will be charged a symbolic AMD 100 upon entrance.
It is worth noting that Converse Bank and Armenia International Airports are members of Eurnekian Group owned by Armenian Argentine businessman Eduardo Eurnekian.