Ամերիկյան No Doubt խումբը, որը վերջին 11 տարում առաջին անգամ ձենամուխ է եղել նոր ալբոմի ձայնագրությանը, վերջապես հայտարարել է սպասված ձայնասկավառակի թողարկման ամսաթիվը՝ սեպտեմբերի 25, այդ մասին երաժիշտները հայտարարել են YouTube-ի իրենց պաշտոնական էջում:
«Ալբոմը կհայտնվի սեպտեմբերի 26-ին»,-հայտարարել է խմբի մենակատար Գվեն Ստեֆանին տեսանյութում՝ ծիծաղ առաջացնելով իր գործընկերների մոտ: Երկրորդ անգամ նա արդեն բասիստ Թոնի Քենալի օգնությամբ կարողացավ ճիշտ օրը նշել՝ սեպտեմբերի 25-ը:
Ալբոմի մասին հիշատակումները առաջին անգամ հայտնվեցին 2009 թվականին: Երկու տարի անց խումբը բլոգում հայտնեց, որ այն դեռ հարկավոր է լրամշակել:
Խմբի վերջին՝ Rock Steady ալբոմը թողարկվել է 11 տարի առաջ:
Երաժիշտները տարբեր հարցազրույցներում ու բլոգերում հույս են հայտնել, որ սկավառակը լավագույնը կդառնա իրենց կարիերայում, հայտնում է «ՌԻԱ Նովոստին»:

No Doubt will return with a new album this fall, the band announced in a video on Friday, May 4, according to Billboard.
The album, due Sept. 25, will be the group's first since 2001's "Rock Steady."
"Thank you all so much for your support over the last 25 years," the band wrote on its official website. "We're really proud of our new album and we hope you love it as much as we do."
In the coming months, the long-absent group promised to post "plenty of photos and webisodes as we go." No Doubt hasn't been entirely off the radar in the last decade-plus: frontwoman Gwen Stefani released a pair of notable solo albums and the group returned to touring in 2009.