Մմայիսի 5-ին Կոնվերս Բանկը կազմակերպել էր «Շանս» ավանդային ակցիայի հերթական խաղարկությունը, որի արդյունքում 1 միլիոն դրամ մրցանակային ֆոնդը շահեցին 6 ավանդատուներ՝ մեկը 750000 ՀՀ դրամ, մյուս հինգը՝ 50000-ական դրամ հարաբերակցությամբ, ասվում է բանկի մամլո հաղորդագրության մեջ:
Այս անգամ դուրս գալով Բանկի շրջանակներից՝ խաղարկությունն անցկացվեց Երևանի Համազգային թատրոնում, որտեղ լարված խաղարկային «ազարտը» թուլացելու նպատակով մթնոլորտը ջերմացրեցին թատրոնի դերասանները՝ իրենց համերգային համարներով և բեմականացմամբ, իսկ կազմակերպված վիկտորինայի հարցերին ճիշտ պատասխաններ տված հաճախորդները անակնկալներ ստացան Կոնվերս Բանկի կողմից:
Հիշեցնենք, որ «Շանս»-ը մի ավանդատեսակ է, որը հնարավորություն է տալիս ավանդատուներին ոչ միայն ստանալ տոկոսագումարներ ներդրված միջոցների դիմաց, այլև մասնակցել եռամսյակը մեկ անգամ կրկնվող խաղարկությանը և շահել գումարներ:

7 Май 2012 - 09:33 AMT
ЗАО «Конверсбанк» 5 мая провел третий розыгрыш в рамках депозитной акции «Шанс» с призовым фондом в 1 млн. драмов. Как сообщает пресс-служба банка, победителями розыгрыша стали 6 вкладчиков, из которых один выиграл 750 000 драмов, а остальные 5 – по 50 000 драмов.
На этот раз розыгрыш в рамках депозитной акции «Шанс» прошел в ереванском театре Амазгаин с участием актеров. Депозитная акция «Шанс» дает возможность вкладчику получить не только начисленные на вложенные средства проценты, но и принимать участие в розыгрыше, проводимом каждый квартал, и выиграть денежную сумму.