Ռուսաստանի ֆուտբոլի առաջնության 43-րդ տուրում Հայաստանի հավաքականի հարձակվող Յուրա Մովսիսյանի «Կրասնոդարը» 0:2 հաշվով զիջել է «Կրիլյա Սովետովին»:
«Կրասնոդարի» մարզիչ Սլավոլյուբ Մուսլինը խաղից հետո հայտարարել է,որ խաղի հաշիվը այնքան էլ արդար չէր:
«Երևում է «Կրիլյա Սովետովը» մեր թիմը չէ, քանի որ երկու անգամ պարտվել ենք նրանց, երկու անգամ` ոչ ոքի խաղացել:
Կարծում եմ` հաշիվն արդար չէր. մենք բազմաթիվ գոլային պահեր ունեինք: Լավ էինք խաղում, վտանգավոր պահեր էինք ստեղծում, սակայն գոլ չունեցանք: «Կրիլյան» երեք գոլային պահ ունեցավ, որոնցից երկուսն օգտագործեց: Սա ֆուտբոլ է և պետք է գոլ խփել, եթե ուզում ես հաղթել»,-Մուսլինի խոսքը հաղորդում է sports.ru-ն:
Նա ընդգծել է, որ իր խաղացողները լավ խաղաշրջան են անցկացրել. «Զբաղեցրել ենք 9-րդ հորիզոնականը. դա մեր նպատակն էր: Շնորհակալություն երկրպագուներին և տղաներին»:

8 Май 2012 - 06:32 AMT
В 43 туре чемпионата России по футболу “Краснодар” армянского нападающего Юры Мовсисяна со счетом 0:2 уступил “Крылья Советам” (Самара).
Наставник “Краснодара” Славолюб Муслин после матча заявил, что счет игры был не вполне справедливым.
“Видимо, “Крылья Советов” – не наша команда, потому что два раза проиграли им дома и два раза сыграли вничью.
Думаю, счет несправедлив – у нас было много моментов. Играли хорошо, создавали много моментов, но не забивали. У “Крыльев” было три момента, они забили два. Это футбол – надо забивать, если хочешь выиграть ”,- слова Муслина передает sports.ru.
Он отметил, что сезон его подопечные провели хорошо: “Заняли 9-е место, это была наша цель. Спасибо болельщикам, спасибо ребятам”.