«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է ռոումինգում գտնվող Beeline բջջային կապի բաժանորդների համար «Թեժ ամառ»ծառայության մեկնարկի մասին: Ծառայությունը հնարավորություն է տալիս հաճախորդին գտնվելով ռոումինգում ցանկացած երկրում, ցանկացած օպերատորի ցանցում ստանալ զանգեր 0 դրամ սակագնով` խոսակցության առաջին երկու րոպեների ընթացքում: 3-րդ րոպեից սկսած մուտքային զանգի արժեքը հաշվարկվում է 400 դրամ/րոպե սակագնով: Ելքային զանգերը հաշվարկվում են համաձայն համապատասխան սակագնային գոտու:
«Նոր ծառայության շնորհիվ «ԱրմենՏել» ընկերության բաժանորդներն աշխարհի ցանկացած երկրում կարող են էապես խնայել մուտքային զանգերի հաշվին», – նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Թեժ ամառ» ծառայությունից կարող են օգտվել Beeline բջջային կապի հետվճարային և կանխավճարային համակարգերի բաժանորդները, նախապես ակտիվացնելով ռոումինգ ծառայությունը: «Թեժ ամառ» ծառայությունը կարելի է միացնել հավաքելով *555# վճարովի հրահանգը: Ծառայության գործողության ժամկետը 7 օր է:

19 Июнь 2012 - 12:31 AMT
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о запуске услуги «Жаркое лето» для абонентов сотовой связи Beeline, находящихся в роуминге.
Услуга позволяет клиентам, находящимся в роуминге в любой стране, в сети любого оператора, принимать звонки по тарифу 0 драм за первые две минуты разговора. Начиная с третьей минуты, стоимость входящего вызова тарифицируется по цене 400 драмов за минуту разговора.
Стоимость исходящих вызовов тарифицируется согласно соответствующей тарифной зоне.
«Благодаря новой услуге, абоненты компании «АрменТел» в любой стране мира могут значительно сэкономить на входящих звонках», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Воспользоваться услугой «Жаркое лето» могут абоненты предоплатной и постоплатной системы расчетов мобильной сети Beeline, предварительно активировав услугу роуминга.
Подключить услугу «Жаркое лето» можно, набрав на мобильном телефоне платную команду *555#. Срок действия услуги – 7 дней.