ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի կանխավճարային բաժանորդները կարող են բջջայինի միջոցով օգտվել ինտերնետից առանց մտահոգվելու օգտագործած ՄԲ-երի մասին:
Պարզապես անհրաժեշտ է ներբեռնել Opera Mini բրաուզերը mini.opera.com կայքից, ակտիվացնել «Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթը` հավաքելով *776# և ընդամենը 1000 դրամի դիմաց ստանալ. անսահմանափակ ինտերնետ` Opera Mini-ի միջոցով կայքեր դիտելու համար (չի ներառում տեսանյութերի դիտումը, ֆայլերի ներբեռնումը, peer-to-peer, FTP, ակնթարթային հաղորդագրությունների ծրագրերի միջոցով շփումը), հավելյալ 15 ՄԲ` վերոնշյալ բացառությունների համար:
Ինչպես նշվում է ընկերության մամլո ծառայության հաղորդագրության մեջ, «Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթի վավերականության ժամկետը կազմում է 30 օր, որից հետո, ցանկության դեպքում, հնարավոր է կրկին ակտիվացնել այն: Այս ընթացքում չօգտագործած ՄԲ-երը զրոյանում են: Իսկ ընթացիկ փաթեթի չօգտագործած ՄԲ-երի թիվը կարելի է ստուգել` կրկին ուղարկելով *776#:
Opera Mini-ն բջջային սարքերի համար նախատեսված ամենաարագագործ բրաուզերն է, որն ապահովում է վեբ կայքերի առավել արագ և թեթև դիտում:
Համաձայն հաղորդագրության` «Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթից կարող են օգտվել Opera Mini բրաուզերի 4.X, 5.X, 6.X և 7.X տարբերակներից օգտվելիս: «Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթից չեն կարող օգտվել «18+», «ԵՍ» և «Բիզնես վերահսկում» սակագնային պլանների բաժանորդները: «Opera Mini անսահմանափակ» փաթեթից հնարավոր չէ օգտվել պրեմիում կայքեր այցելելիս:
Ծառայությունը չի գործում ռոումինգում: Քարտի վավերականության ժամկետի ավարտից հետո չօգտագործած ՄԲ-երը զրոյանում են:

ВиваСелл-МТС, дочерняя компания ОАО «Мобильные ТелеСистемы», предоставляет предоплатным абонентам возможность пользоваться Интернетом с мобильного, не беспокоясь об использованном трафике.
Просто необходимо загрузить браузер Opera Mini с сайта mini.opera.com, подключить пакет «Opera Mini безлимитный», набрав *776#, и всего за 1000 драм получить: возможность безлимитного просмотра сайтов посредством Opera Mini (не включает в себя просмотр видео, скачивание файлов, peer-to-peer, FTP, общение с помощью программ мгновенных сообщений). Помимо этого 15 МБ дополнительного трафика для вышеупомянутых исключений.
Как отмечается в сообщении пресс-службы компании, срок действия пакета «Opera Mini безлимитный» составляет 30 дней, после чего, при желании, можно вновь подключить его. Неиспользованные в течение указанного времени МБ-ы аннулируются. А количество неиспользованных МБ-ов в рамках текущего пакета можно проверить, опять же отправив *776#.
Opera Mini является самым быстрым браузером для мобильных устройств, беспечивающим наиболее простой и удобный доступ в Интернет.
Согласно сообщению, пакет «Opera Mini безлимитный» могут подключить пользователи следующих версий браузера Opera Mini – 4.X, 5.X, 6.X и 7.X. Абоненты тарифных планов «18+», «ЕС» и «Бизнес контроль» не могут подключить пакет «Opera Mini безлимитный». Пакет «Opera Mini безлимитный» не может быть использован для посещения премиум сайтов. Одновременно услуга не доступна в роуминге, по истечении срока действия карты неиспользованные МБ-ы аннулируются.