Ջենիֆեր Լոպեսը դատի է տվել իր վարորդ Հակոբ Մանուկյանին: Ինչպես հաղորդում է Lifenews.ru-ն, աստղը մեղադրում է նախկին վարորդին շանտաժի մեջ, պնդելով, որ նա պահանջում է 2.8 մլն դոլար մեքենայի մեջ պատահական լսած տեղեկատվությունը չտարածելու համար:
Ավելի վաղ Հակոբ Մանուկյանն ինքն է փորձել դատի տալ երգչուհուն և նրա մենեջեր Բեննի Մեդինային: Նա պնդել է, որ Մեդինան քննադատում է նրա արտաքին տեսքը և անգլերենի մակարդակը, իսկ Լոպեսին մեղադրել է իրեց աշխատանքից ազատելու և աշխատանքային պայմանագրի պայմանները խախտելու մեջ:
Երգչուհին մեղադրում է նախկին վարորդին շանտաժի մեջ, պնդելով, որ նա պահանջում է 2,8 մլն դոլար մեքենայում լսած տեղեկատվությունը չտարածելու համար: Հակառակ դեպքում նա սպառնում է պատմել այդ տեղեկությունները ոստիկանությանը և դատի տալ երգչուհուն:

8 Август 2012 - 11:44 AMT
Дженнифер Лопес подала в суд на своего водителя Акопа Манукяна. Как сообщает Lifenews.ru, звезда обвиняет экс-водителя в шантаже, утверждая, что он требует $2,8 млн за неразглашение информации, случайно услышанной в машине.
Ранее Акоп Манукян, бывший водитель Лопес, сам пытался засудить артистку и ее менеджера Бенни Медину. Он утверждал, что Медина критикует его внешний вид и уровень английского, а работодательницу обвинял в вынужденном увольнении и нарушении условий трудового договора и оплаты.
В ответ Дженнифер Лопес подала встречный иск против Манукяна. Сумма иска составляет $20 млн. Во встречном иске звезда утверждает, что Манукян неоднократно напивался за рулем, пытался руководить службой безопасности и охраной певицы и требовал за это дополнительную плату.
По словам звезды, экс-водитель шантажирует ее, вымогая $2,8 млн за неразглашение конфиденциальной информации, якобы подслушанной им в машине. В противном случае он угрожает рассказать эти сведения полиции и засудить певицу.