«Անզսպելիները 3»-ը կարող է համալրվել աստղային կանանցով: Ինչպես երեկ` օգոստոսի 17-ին, Հոլիվուդում «Անզսպելիները 2»-ի պրեմիերայի ժամանակ հայտնել է ֆիլմի ռեժիսոր Սայմոն Ուեսթը: «Ինձ դուր է գալիս այն միտքը, որ ֆիլմի հերոսները կարող են ընկերուհիներ ունենալ: Կուզենայի ֆիլմում տեսնել Անջելինա Ջոլիին, Քեմերոն Դիասին, Միլա Յովովիչին, ցուցակն անվերջ է: Դա ուղղակի հոյակապ կլիներ»,- նշել է նա, հաղորդում է E!Online-ը:
Իսկ Belfast Telegraph-ը հաղորդում է, որ Սայմոն Ուեսթը մտադիր է տղամարդկանց թվում ֆիլմի նկարահանումներին հրավիրել 81-ամյա Շոն Քոներիին: «Չգիտեմ` արդյոք առաջին 007 գործակալը կուզենա նկարահանվել, բայց ես իսկապես շատ կուզենայի ընդգրկել նրան»,- ասել է ռեժիսորը:

Фильм “Неудержимые – 3” может пополниться звездными женщинами. Накануне в Голливуде во время премьеры “Неудержимых – 2” режиссер фильма Саймон Уэст заявил:
“Мне нравится идея, что у героев фильма могут быть подруги. Я бы хотел видеть в картине Анджелину Джоли, Кэмерон Диас, Миллу Йовович, этот список можно бесконечно продолжать. Это было бы великолепно”, сообщает E!Online.
А Belfast Telegraph сообщает, что Саймон Уэст намерен пригласить в мужской актерский состав картины 81-летнего Шона Коннери.
“Однако, не знаю, пожелает ли первый агент 007 сниматься, я бы очень хотел этого”, – сказал режиссер.