«Օրանժ Արմենիա» ընկերության նոր գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերի ներկայացմանը նվիրված մամլո ասուլիսում ընկերության դեռևս գործող ղեկավար Բրունո Դյութուան շնորհակալություն է հայտնել Հայաստանին, նրա իշխանություններին, ընկերության աշխատողներին և բաժանորդներին: «Օրանժի բոլոր ձեռքբերումները հնարավոր են դարձել «Ֆրանս Տելեկոմի» աջակցության հաշվին, աշխատողների և բաժանորդների կուռ խմբի շնորհիվ, որոնք մեծ վստահություն են հանդես բերել ընկերության նկատմամբ»,- ասել է Դյութուան օգոստոսի 29-ին Երևանում կայացած ամփոփիչ մամլո ասուլիսում:
Նա նաև շնորհակալություն է հայտնել երկրի ղեկավարությանն աջակցության և իր գործունեության համար հավասար մրցակցային հնարավորություններ ստեղծելու համար: Նա ի սրտե շնորհակալություն է հայտնել Հայաստանին և հայերին երկրում գտնվելու 4 տարիների ընթացքում ձեռք բերած հմտությունների և հետաքրքիր անցկացրած տարիների համար:

В ходе пресс-конференции посвященной представлению нового генерального директора компании “Оранж -Армения” Франсиса Желибтера еще действующий глава компании выразил благодарность Армении, ее властям, сотрудникам компании и абонентам. ,,Вс достижения “Оранж -Армении” стали возможны за счет поддержки и содействия “Франс Телеком”, благодаря сплоченной группе сотрудников и абонентов, которые проявили большое доверие к компании”,-сказал Дютуа на итоговой пресс-конференции 29 августа в Ереване.
Дютуа поблагодарил также руководство страны за поддержку и создание равных конкуретных возможностей для ее деятельности. Дютуа от всего сердца поблагодарил Армению и армян за приобретенные на протяженни 4-летнего пребывания в стране навыки и интересно проведенные годы.