Սեպտեմբերի 3-ի առավոտյան ժամը 10:00-ից արդեն «Օրանժ Արմենիա» ընկերությունը նոր ղեկավար կունենա՝ դա կլինի Ֆրանսիս Ժելիբտերը: Նրան ներկայացնելու նպատակով Հայաստանում է գտնվում France Telecom-Orange եվրոպական շուկաների գծով փոխնախագահ Բենուա Շինը: Ժելիբտերը Հայաստան է ժամանել ընտանիքի հետ և արդեն երկուշաբթվանից կստանձնի իր պարտականությունները:
«Պետք է ասեմ, որ տպավորված եմ ընկերության երիտասարդ ու դինամիկ աշխատակիցների հետ հանդիպումով և բնակչությանն առաջարկվող բարձրորակ ծառայություններով»,-հայտարարել է Ֆրանսիս Ժելիբտերը օգոստոսի 29-ին Երևանում կայացած մամլո ասուլիսի ժամանակ: Ժելիբտերն իր առջև նպատակ է դնում պահպաել ընկերության բարի ավանդույթներն ու ինովացիոն ծառայություններ առաջարկել, որոնք մատչելի կլինեն երկրի բնակչության լայն շերտերի համար: «Ինձ համար մարտահրավեր կլինի «Օրանժի» դիրքերի պահպանումը որպես Հայաստանի բնակչության կողմից ամենսիրված բրենդի»,-հավելել է նա:

29 Август 2012 - 09:54 AMT
Уже в 10.00 утра 3 сентября у компании “ Orange Армения’’ будет новый руководитель Франсис Желибтер. Для его представления в Армении находится вице-президент группы France Telecom-Orange по европейским рынкам Бенуа Шин. Желибтер приехал в Армению со своей семьей и уже с понедельника приступит к выполнению своих обязанностей.
“Должен сказать, что впечатлен встречами с молодой и динамичной группой сотрудников компании и высококачественными услугами, предоставляемыми населению’’-, заявил Франсис Желибтер на пресс-конференции 29 августа в Ереване. Желибтер ставит перед собой задачу сохранить хорошие традиции компании и предлагать инновационные услуги, которые будут доступны широким слоям населения страны. “Вызовом для меня будет сохранение позиций бренда “ Orange” как самого любимого среди населения Армении”,-добавил он.