Ռուսաստանի ֆուտբոլի առաջնության 7-րդ տուրի խաղում «Կրասնոդարը» իր դաշտում 0:1 հաշվով զիջել է Մոսկվայի ԲԿՄԱ-ին: 60-րդ րոպեին խաղի միակ գոլը խփել է Ահմեդ Մուսան:
«Կրասնոդարի» մարզիչ Սլավոլյուբ Մուսլինը խաղից հետո հայտարարել է, որ այս խաղում թիմն ընդհանրապես չի խաղացել:
«Կարծում եմ, որ հաշիվը տրամաբանական է: Այս առաջնությունում մենք ավելի վատ խաղացել ենք միայն Գրոզնիում «Թերեքի» հետ խաղում: Ասեմ ավելին. ընդհանրապես չենք խաղացել»,- ասել է Մուսլինը:
Հայաստանի հավաքականի հարձակվող Յուրա Մովսիսյանի թիմն ունի 8 միավոր և մրցաշարային աղյուսակում զբաղեցնում է 8-րդ տեղը:

В матче 7 тура чемпионата России по футболу “Краснодар” на своем поле уступил московскому ЦСКА со счетом 0:1. Единственный гол матча на 60 минуте забил Ахмед Муса.
Наставник “Краснодара” Славолюб Муслин после матча заявил, что в этой встрече команда не играла вообще.
“Думаю, что счет логичный. Пожалуй, хуже в этом чемпионате мы играли только против “Терека” в Грозном. Скажу даже больше: не играли вообще. Может быть, мои футболисты где-то перестраховывались с учетом предстоящих поездок в сборные своих стран”,- сказал Муслин.
Команда нападающего сборной Армении Юры Мовсисяна имеет 8 очков и в турнирной таблице занимает 8 место.