Օգոստոսի 1-ի դրությամբ Յունիբանկի կողմից թողարկված քարտերի քանակը կազմել է ավելի քան 110 000` տարվա սկզբի համեմատ ավելանալով 26.4%-ով: Քարտերի ընդհանուր քանակում մոտ 61 հազարը կազմել են Visa միջազգային, իսկ 49 հազարը` ArCa քարտերը: Թողարկված քարտերի քանակով Յունիբանկը ArCa վճարային համակարգի անդամ բանկերի առաջատար հնգյակում է, իսկ միջազգային քարտերի քանակով` եռյակում, ասվում է բանկի հաղորդագրության մեջ:
Յունիբանկն առաջարկում է ցանկացած դասի դեբետային կամ վարկային քարտեր: Բանկի վարկային քարտերը տրամադրվում են շահավետ պայմաններով` փաստաթղթերի նվազագույն փաթեթի ներկայացմամբ: Վերջերս Յունիբանկը հայտարարել է Magniscard քարտի թողարկման մասին, որը հնարավորություն է տալիս առանց եկամուտների մասին տեղեկանք ներկայացնելու ստանալ մինչև 500 հազար ՀՀ դրամի վարկային միջոցներ:
Հատուկ իր քարտապանների համար բանկն առաջարկում է արտոնությունների «Մագնիս» ծրագիրը, որի շրջանակներում Յունիբանկի քարտապաններին տրամադրվում են մինչև 40% զեղչեր ավելի քան 100 առևտրի և սպասարկման կետերում:
Ծրագրի գործընկեր կազմակերպություններից զեղչեր ստանալու համար բանկի քարտապանը, ապրանքների և ծառայությունների դիմաց վճարելիս, ընդամենը պետք է ներկայացնի Յունիբանկի ցանկացած քարտ: Յուրաքանչյուր հաճախորդ, Յունիբանկում ձևակերպելով դեբետային կամ վարկային քարտ, ինքնաբերաբար դառնում է ծրագրի մասնակից:

11 Сентябрь 2012 - 10:03 AMT
По состоянию на 1 августа 2012 года количество банковских карт, выпущенных “Юнибанком”, превысило 110 тыс., увеличившись по сравнению с показателем на начало года на 26.4%-ов. Из общего числа карт около 61 тыс. составили международные карты Visa, а 49 тыс. – локальные карты ArCa. По количеству общих выпущенных карт “Юнибанк” входит в пятерку, а по количеству международных карт – в тройку лидеров банков-членов платежной системы ArCa.
“Юнибанк” предлагает клиентам дебетовую или кредитную карту любой категории. Кредитные карты банка оформляются по выгодным условиям при минимальном пакете документов и предназначены для любых потребительский целей. Недавно “Юнибанк” объявил о выпуске карты “Magniscard”, которая предоставляет возможность оформления кредитной линии в размере до 500 000 драмов РА, без предъявления справки о доходах, сообщает пресс-служба банка.
Специально для своих картодержателей “Юнибанк” реализует программу привилегий “Магнис”, в рамках которой, при оплате за товары и услуги, в свыше 100 предприятий им предоставляются скидки до 40%-ов. Для получения скидки в предприятиях сферы торговли и услуг, картодержателю достаточно предъявить карту “Юнибанка”. Каждый клиент, оформивший в “Юнибанке” любую карту, автоматически становится участником программы. Тем самым, все карты банка совмещают в себе функции банковской и дисконтной карты.