Այսօր` ժամը 19:00-ին, «Մոսկվա» կինոթատրոնում կբացվի PanARMENIAN Photo գործակալության «12 days of Fest de Cannes» ցուցահանդեսը: Ցուցահանդեսում ներկայացված կլինեն Կաննի միջազգային կինոփառատոնի հիշարժան պահերն արտացոլող լուսանկարներ: Լուսանկարների նախագիծն իրականացրել է PanARMENIAN Photo գործակալությունը` Deem Communications ընկերության աջակցությամբ:
Ցուցահանդեսը կտևի մինչև սեպտեմբերի 25-ը:
Նախկինում հաղորդվել էր, որ «12 days of Fest de Cannes» ցուցահանդեսը կբացվի օգոստոսի 17-ին, սակայն տեխնիկական պատճառներով բացումը հետաձգվեց մինչև սեպտեմբերի 15-ը:

15 Сентябрь 2012 - 10:09 AMT
Сегодня, 15 сентября в 19:00 часов в ереванском кинотеатре “Москва” откроется выставка “12 days of Fest de Cannes” агентства PanARMENIAN Photo. На выставке будут представлены фотографии, запечатлевшие все важнейшие и памятные мгновения Международного Каннского кинофестиваля. Проект был реализован агентством PanARMENIAN Photo при содействии компании “Deem Communications”.
Выставка продлится до 25 сентября. Ранее было сообщено, что выставка “12 days of Fest de Cannes” откроется 17 августа, однако, по техническим причинам, открытие выставки было отложено до 15 сентября.