Սեպտեմբերի 25-ին ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ Արմենիա ֆոնդային բորսայում կատարվել է 5,8 մլն դրամի առք և վաճառք 1 դոլարի դիմաց 405,84 դրամ միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 405,50 դրամ:
Միաժամանակ, սեպտեմբերի 25-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406,73 դրամ, սեպտեմբերի 24-ի դրությամբ ավելանալով 0,45 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 524,52 դրամ` կրճատվելով 1,15 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0,07 կետով` 13,09 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի ԿԲ մամլո ծառայությունը:

25 Сентябрь 2012 - 12:16 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 сентября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму в 5,8 млн. драмов по среднему курсу 405,84 драма/$1 США. Цена закрытия составила 405,50 драма/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 сентября составил 406,73 драма, увеличившись по сравнению с 24 сентября на 0.45 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 524,52 драма, сократившись на 1.15 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.07 – до 13,09 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.