Bwin բուքմեքերային գրասենյակը համագործակցության մասին համաձայնագիր է ստորագրել Sportfive International գործակալության հետ, որը թույլ կտա երկրպագուներին դիտել 2014-ի ֆուտբոլի աշխարհի առաջնության ընտրական խաղերի անվճար հեռարձակումները: Ընկերությունները հայտարարել են Qualifiers 2014 – Road to Brazil նոր ծրագրի գործարկման մասին, որն իրենից ներկայացնում է բազմամակարդակ թվային պլատֆորմ, որը հնարավորություն է տալիս դիտել խաղերի հեռարձակումները բջջային հեռախոսներով, պլանշետներով և համակարգիչներով:
Այդ նախաձեռնությունը bwin հովարական ռազմավարության մաս է թվային տեխնոլոգիաների ոլորտում, որը կենտրոնացած է մարզական երկրպագուների հետ աշխատանքի վրա` նրանց բարձրորակ կոնտենտ տրամադրելու միջոցով:
Եվրոպական ընտրական գոտուց կցուցադրվեն 157 խաղեր, որոնց գագաթնակետը կդառնան փլեյ-օֆֆ խաղերը, որոնք պլանավորված են 2013-ի հոկտեմբերին: Փաթեթի մեջ մտնում են նաև մարզադաշտերում բերնդի ակտիվ առաջխաղացումը, հաճախորդներին տոմսեր առաջարկելը:

23 Октябрь 2012 - 06:46 AMT
Букмекерская контора bwin подписала соглашение о сотрудничестве с агентством Sportfive International, которое позволит болельщикам смотреть бесплатные потоковые трансляции отборочных матчей чемпионата мира по футболу 2014 года. Компании объявили о совместном запуске нового приложения Qualifiers 2014 – Road to Brazil, представляющего собой многоуровневую цифровую платформу, которая дает возможность смотреть потоковые трансляции матчей на мобильных телефонах, планшетах и компьютерах.
Данная инициатива является частью спонсорской стратегии bwin в области цифровых технологий, которая сконцентрирована на прямой работе со спортивными болельщиками путем предоставления им высококачественного контента, тесно интегрированного в онлайновые, мобильные и социальные медиаплатформы.
В полном пакете Qualifiers 2014 в режиме потокового видео будут транслироваться матчи и обзоры интересных моментов через локализованные приложения для iPhone, iPad и устройств на платформе Android, а также через Интернет.
В общей сложности будет показано 157 матчей из европейской отборочной зоны, кульминацией которых станут матчи плей-офф, запланированные на октябрь 2013 года. В пакет также входит обширное продвижение бренда на стадионах, предложение билетов клиентам.