1 Նոյեմբեր 2012 - 08:40 AMT
Մոսկվայի «Սոկոլնիկի» սառցե պալատում նոյեմբերի 3-ին տեղի կունենա FIGHT NIGHTS «Մոսկվայի ճակատամարտ-8» շոուն:
Միջոցառման գլխավոր իրադարձությունը կլինի երեք ռաունդից բաղկացած մենամարտը Բատու Խասիկովի և Գագո Դրագոյի միջև К-1 կանոններով:
Ինչպես խոստովանել է Խասիկովը, նա հեշտ ուղիներ չի որոնում իր համար, բացառություն չէ նաև առաջիկա մենամարտը: Նա խոստովանել է, որ Գագո Դրագոյի հետ մենամարտին նոր անակնկալներ է պատրաստում:
Իսկ Խասիկովի փրոմոութեր Կամիլ Գաձիևը նշել է, որ Դրագոն լավ հարված ունի և ռուսաստանցի մարզիկը շատ ուշադիր պետք է լինի:
«Ես ամեն օր ծանր մարզումներ եմ անցկացնում: Բատուն ուժեղ մրցակից է: Ես սովորաբար չեմ սիրում խոսել մենամարտից առաջ: Ես մտադիր եմ տեսնել, թե ինչ տեղի կունենա մենամարտից հետո»,-ասել է Դրագոն:

Batu Khasikov is seeking to add yet another name on the list of kickboxing legends he has defeated, with a bout against Gago Drago on Saturday, Nov 3, at the Fight Nights showdown expected to provide an ultimate challenge for the Russian, RT reported.
As Khasikov confessed, he’s not looking for easy ways, with a “surprise” readied for a match against the Armenian-born fighter.
Batukhan’s promoter, Kamil Gadzhiev, said, “Batu has worked on his offensive style with constant pressure for a long time. And it will be no different this time around. Gago Drago has always been good at trading punches. I think, that's where Khasikov should be extremely cautious.”
“I'm training hard every day,” Gago Drago said. “Batu is a strong guy, so I never liked to talk much before the fight, so… I'm going to see what happens in the fight.”