1 Նոյեմբեր 2012 - 08:40 AMT
Մոսկվայի «Սոկոլնիկի» սառցե պալատում նոյեմբերի 3-ին տեղի կունենա FIGHT NIGHTS «Մոսկվայի ճակատամարտ-8» շոուն:
Միջոցառման գլխավոր իրադարձությունը կլինի երեք ռաունդից բաղկացած մենամարտը Բատու Խասիկովի և Գագո Դրագոյի միջև К-1 կանոններով:
Ինչպես խոստովանել է Խասիկովը, նա հեշտ ուղիներ չի որոնում իր համար, բացառություն չէ նաև առաջիկա մենամարտը: Նա խոստովանել է, որ Գագո Դրագոյի հետ մենամարտին նոր անակնկալներ է պատրաստում:
Իսկ Խասիկովի փրոմոութեր Կամիլ Գաձիևը նշել է, որ Դրագոն լավ հարված ունի և ռուսաստանցի մարզիկը շատ ուշադիր պետք է լինի:
«Ես ամեն օր ծանր մարզումներ եմ անցկացնում: Բատուն ուժեղ մրցակից է: Ես սովորաբար չեմ սիրում խոսել մենամարտից առաջ: Ես մտադիր եմ տեսնել, թե ինչ տեղի կունենա մենամարտից հետո»,-ասել է Դրագոն:

1 Ноябрь 2012 - 08:05 AMT
В ледовом дворце спорта “Сокольники” 3 ноября состоится шоу FIGHT NIGHTS “Битва под Москвой – 8”. Главным событием мероприятия станет трехраундовый поединок по правилам К-1 между Бату Хасиковым и Гаго Драго.
Как признался Хасиков, он не ищет для себя легких путей, не исключением станет и предстоящий бой, и признался, что к поединку с армянским бойцом готовит новые “сюрпризы”.
А промоутер Хасикова Камил Гадзиев отметил, что Драго обладает хорошими ударами, и российский спортсмен должен быть очень внимательным.
“Я провожу тяжелые тренировки каждый день. Бату сильный соперник. Я обычно не люблю говорить перед поединком. Я собираюсь увидеть, что произойдет после поединка”,- сказал Драго.