Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Վարդան Մինասյանը հրապարակել է Հայաստան-Լիտվա հանդիպման նախապատրաստական մարզական հավաքի ծրագիրը:
Նոյեմբերի 12-ից հավաքական հրավիրված ֆուտբոլիստները և մարզչական շտաբը կհանգրվանեն հավաքի կենտրոնատեղիում` Ֆուտբոլի Ակադեմիայում:
Նույն օրը տեղի կունենա մարզումը, որին կարող են ներկա լինել միայն լրագրողները: Նոյեմբերի 13-ին Հայաստանի ազգային հավաքականը կանցկացնի «փակ» մարզում:
Հայաստան-Լիտվա ընկերական հանդիպումը տեղի կունենա նոյեմբերի 14-ին ժամը 19:00-ին Վազգեն Սարգսյանի անվան Հանրապետական մարզադաշտում:

9 Ноябрь 2012 - 11:14 AMT
Главный тренер национальной сборной Армении по футболу Вардан Минасян огласил программу подготовительного тренировочного сбора накануне матча Армения-Литва.
Приглашенные в сборную Армении футболисты, а также тренерский штаб национальной сборной 12 ноября остановятся в Футбольной академии Армении.
В тот же день состоится тренировка, на которой могут присутствовать только журналисты. 13 ноября национальная сборная Армении проведет “закрытую тренировку”.
Товарищеская встреча команд Армении и Литвы состоится 14 ноября в 19:00 часов на Республиканском стадионе им. Вазгена Саркисяна.