Նոյեմբերի 5-9-ն ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքներն են.
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 77,793,622 ԱՄՆ դոլար 407.15 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 83,809,542 ԱՄՆ դոլար 408.34 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում իրականացվել է 7,210,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 409.01 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում իրականացվել է 2,100,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 408.64 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Հոկտեմբերի 29-ից նոյեմբերի 4-ը ընկած ժամանակահատվածում բանկերի կողմից դրամով տրամադրված վարկերի ծավալը կազմել է 40.8 մլրդ դրամ, իսկ ԱՄՆ դոլարով տրամադրված վարկերի ծավալը՝ 54 մլն ԱՄՆ դոլար, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը:

9 Ноябрь 2012 - 12:30 AMT
С 5 по 9 ноября на внутривалютном банковском рынке Армении банками было куплено 77,793,622 долларов США по 407.15 драма/1 доллар США и продано 83,809,542 долларов США по 408.34 драма/1 доллар США.
За аналогичный период на бирже NASDAQ OMX Армения было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 7,210,000 долларов США по 409.01 драма/1 доллар США.
За этот же период на межбанковском рынке было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 2,100,000 долларов США по 408.64 драма/1 доллар США.
С 29 октября по 4 ноября объем предоставленных банками драмовых кредитов составил 40.8 млрд драмов, а долларовых кредитов – 54 млн долларов США, сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.