Յունիբանկը, զեղչերի և արտոնությունների «Մագնիս» ծրագրի շրջանակներում, հայտարարում է նոր աննախադեպ ակցիա, որը մեկնարկում է 2012թ. նոյեմբերի 20-ից և ավարտվում դեկտեմբերի 20-ին:
Ակցիայի շրջանակներում, «Մագնիս» ծրագրի գործընկերները, մեկ ամսվա ընթացքում, կառաջարկեն մեծ զեղչեր խանութներում և ժամանցի կենտրոններում, իսկ Յունիբանկը կիրականացնի 5 000 – 50 000 դրամ գումարով մրցանակների ամենօրյա խաղարկություն, հայտնում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Դրամական մրցանակների խաղարկությունների մասնակից դառնալու համար ընդամենը պետք է գրանցվել http://www.magnis.am/ կայքում` լրացնելով պարզ ձև (անուն/ազգանունը, բջջային հեռախոսահամարը և էլեկտրոնային փոստի հասցեն), և մասնակցել ամենօրյա խաղարկություններին, մինչև ակցիայի ավարտը: Եթե անձը հանդիսանում է Facebook սոցիալական ցանցի օգտատեր, ապա կարող է լրացնել իր էլ. փոստի հասցեն և գաղտնաբառը, իսկ համակարգն ավտոմատ կերպով կներբեռնի մասնակցի տվյալները` նրան ընձեռելով տվյալները փոփոխելու հնարավորություն:Գրանցվել կարող են 18 տարին լրացած ՀՀ քաղաքացի հանդիսացող բոլոր անձինք, ովքեր հանդիսանում են Յունիբանկի քարտապաններ կամ ցանկանում են դառնալ, բացառությամբ` Յունիբանկի աշխատակիցների: Ընդ որում, մեկ անձի մասնակցությունների քանակը սահմանափակված չէ: Նույն անձը, մեկ անգամ գրանցվելով կայքում, կարող է մասնակցել ամենօրյա խաղարկություններին` ակցիայի ողջ ժամանակահատվածում: Դրա համար, յուրաքանչյուր անգամ անհրաժեշտ է բեռնել ,Մասնակցիր և շահիր» գրանցման ձևը www.magnis.am կայքում, լրացնել համապատասխան դաշտերը և սեղմել «Մուտք», այնուհետև` «Մասնակցիր և շահիր» կոճակը:
Ամենօրյա խաղարկությունները մեկնարկում են նոյեմբերի 20: Յուրաքանչյուր օր կխաղարկվեն 10 և ավելի դրամական մրցանակներ: Շահողները կընտրվեն պատահական թվերի գեներատորի միջոցով: Դրամական մրցանակներ շահողներն այդ մասին կտեղեկացվեն SMS հաղորդագրության միջոցով, ինչպես նաև շահողների անուն/ազգանունները կհրապարակվեն www.magnis.am կայքում և Յունիբանկի ֆեյսբուքյան էջում: Գումարները մասնակիցներին կտրամադրվեն Shopping Revolution ակցիայի շրջանակներում հատուկ թողարկված նվեր քարտերի միջոցով: Քարտերը ձեռքբերելու համար շահող մասնակիցը պետք է այցելի Յունիբանկի “Մաշտոց” (Երևան, Մաշտոցի 22/2) կամ “Երիտասարդական” (Երևան, Աբովյան 23/2) մասնաճյուղ և ներկայացնի անձնագիրն ու սոցիալական քարտը:
Նվեր քարտի միջոցով գնումներ կարելի է կատարել բացառապես Shopping Revolution ակցիային մասնակցող խանութ-սրահներում և ժամանցի կենտրոններում, որոնք յուրաքանչյուր օր հանդես կգան աննախադեպ զեղչային առաջարկներով:
Տրամադրվող զեղչերի և խաղարկությունների վերաբերյալ տեղեկատվությունն ամեն օր կհրապարակվի www.magnis.am կայքում և Facebook-ում: Հետևեք մեր նորություններին www. magnis.am կայքում և Facebook-ում:

19 Ноябрь 2012 - 09:52 AMT
"Юнибанк", в рамках программы скидок и привилегий “Магнис”, объявляет о проведении беспрецедентной акции Shopping Revolution, которая стартует 20 ноября и продлится до 20 декабря 2012г. В рамках акции “Юнибанк” и партнеры программы “Магнис”- предприятия сферы торговли и услуг – в течение месяца предложат эксклюзивные скидки, а также проведут ежедневные розыгрыши денежных призов.
Розыгрыши денежных призов в течение акции Shopping Revolution “Юнибанк” будет проводить ежедневно. Право на участие в розыгрышах имеют все граждане РА не моложе 18 лет, являющиеся картодержателями банка или желающими им стать, за исключением сотрудников “Юнибанка”.
Стать участником розыгрышей призов в размере 5 000 – 50 000 драмов легко: нужно зарегистрироваться на сайте www.magnis.am, заполнив простую форму – ФИО, номер мобильного телефона и адрес электронной почты. Если участник является пользователем социальной сети Facebook и при входе использует свой логин и пароль, то система автоматически выдает данные участника, предоставляя возможность редактирования.
Зарегистрироваться на сайте www.magnis.am можно в любой день. Первый розыгрыш денежных призов состоится 20 ноября 2012г. При этом, количество участия одного и того же участника не ограничено. Зарегистрировавшись на сайте один раз, можно участвовать в розыгрышах каждый день, до завершения акции. Для этого необходимо зайти на страницу “Shopping Revolution” на www.magnis.am, открыть форму “Участвуй и выиграй!”, заполнить соответствующие поля, и нажать на кнопку “Участвуй и выиграй!”. Ежедневно, посредством генератора случайных чисел, будут разыграны 10 и более денежных призов. О выигрышах “Юнибанк” известит победителей SMS-оповещением. Список победителей будет также размещен на сайте www.magnis.am и на официальной странице банка в социальной сети Facebook.
Денежные призы “Юнибанк” предоставит победителям розыгрышей в виде специальных подарочных карт, которые можно получить в филиалах банка “Маштоц” (Ереван, Маштоца 22/2) или “Еритасардакан” (Ереван, Абовяна 23/2), предъявив паспорт и социальную карту. Подарочной картой можно оплачивать покупки или услуги исключительно в рамках акции “Shopping Revolution”. Эксклюзивные дисконтные предложения магазинов и компаний сферы услуг, принимaющих участие в акции, ежедневно будут обновляться на сайте программы “Магнис” и в сети Facebook.