Օրանժ Արմենիա ընկերությունը դեկտեմբերի 5-ին հայտարարել է ձայնային և ինտերնետ-ծառայությունների բաժանորդների համար ամանորյա ակցիայի մեկնարկի մասին: «Այսօր մենք հաճելի անակնկալներ ենք պատրաստել ընկերության բաժանորդների և նրանց համար, ովքեր պատրաստվում են բաժանորդ դառնալ: Ընկերության հիմնական գաղափարն է` «դեռ երբեք մտերիմներին այդքան անակնկալներ մատուցելու նման հնարավորություն չի եղել»,- ասել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Ինչպես հաղորդել է գլխավոր տնօրենը, առաջին խումբը վերաբերվում է կանխավճարային բաժանորդներին: «2013-ի սպասումով մենք առաջարկում ենք շատ պարզ առաջարկ. բոլորին հետաքրքիր կլինի ունենալ անվճար րոպեներ, ավելին, փոխարինել դրանք մեգաբայթերով»,- ասել է նա:
Հաջորդ առաջարկը վերաբերվում է նրանց, ում ավելի շատ ինտերնետ է պետք. մինչև դեկտեմբերի 31-ը 5000 դրամ կամ 10 000 դրամ արժողությամբ «Ինտերնետ հիմա» փաթեթին միացող բաժանորդները կստանան համապատասխանաբար 5 և 25 գեգաբայթ արագությամբ ինտերնետ:
Իր հերթին ընկերության մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը հավելել է, որ «բոլոր նվերներն օգկատար կլինեն ողջ 2013-ի ընթացքում»: Նա նաև հաղորդել է, որ ընկերության բաժանորդները, մինչև 2013-ի հունվարի 20-ը ձեռք բերելով կանխավճարային քարտը, կարող են 2013-ի ընթացքում ստանալ իրենց նվերը` 2013 րոպե կամ SMS, ինչպես նաև 2013 Մբ ինտերնետ, որոնք կբաժանվեն 2013-ի 12 ամիսների վրա հաշիվը 1000 դրամով համալրելու դեպքում:
Նոր տարին ադյքան ուրախ չէր լինի, եթե չլինեին հեռախոսները: Մինչև հունվարի 15-ը ձեռք բերելով «Orange խոսենք» կանխավճարային քարտը` ցանկացողները կարող են ձեռք բերել Alcatel OT-308, Nokia C2-01 և Samsung Galaxy Poket հեռախոսներ շահավետ պայմաններով:

5 Декабрь 2012 - 09:53 AMT
Компания Orange Армения 5 декабря объявила о старте новогодней кампании для абонентов голосовых и Интернет-услуг. “Сегодня мы подготовили приятные сюрпризы для абонентов компании и тех, кто собирается ими стать. Основная идея кампании – “никогда еще не было такой возможности преподнести своим близким столько сюрпризов”, – сказал генеральный директор Франсис Желибтер.
Как сообщил гендиректор, первая группа касается предоплатных абонентов. “В ожидании 2013 года мы предлагаем очень простое предложение: всем будет интересно иметь бесплатные минуты, более того они смогут обменять их на мегабайты”, – сказал он.
Следующее предложение касается тех, кому нужно больше Интернета: подключившись до 31 декабря к пакету “интернет сейчас” стоимостью в 5000 драмов или 10 000 драмов, абоненты получат Интернет со скоростью в 5 и 25 гигабайт соответственно.
Со своей стороны директор по линии маркетинга компании Арам Мкртчян добавил, что “все подарки будут полезны и пригодны в течение всего 2013 года”. Он также сообщил, что абоненты компании, приобретя предоплатную карту до 20 января 2013 года, смогут в течение всего следующего года получить свой подарок: 2013 минут или СМС, а также 2013 Мб Интернета, которые будут распределены на все 12 месяц в 2013 году при пополнении счета на 1000 драмов.
И новый год не был бы столь радостным, если бы не было телефонов. Приобретя до 15 января предоплатную карту “Поговорим Orange”, желающие смогут стать обладателями телефонов Alcatel OT-308, Nokia C2-01 и Samsung Galaxy Poket на выгодных условиях.