Դեկտեմբերի 1-ից մինչև ապրիլի 1-ը իրականացնելով անկանխիկ գործարքներ Կոնվերս Բանկի Mastercard և Maestro քարտերով, քարտապանները հնարավորություն կստանան շահելու Կոնվերս Բանկի գլխավոր մրցանակը՝ ուղևորություն և անմոռանալի հանգիստ էկզոտիկ Թաիլանդում: «Ակցիան աննախադեպ է ու արժեքավոր պարգև է ենթադրում»,-ասաց Բանկի գործադիր տնօրենի առաջին տեղակալ Արթուր Հակոբյանը: Առաջին և երկրորդ տեղերը զբաղեցրած քարտապանները կստանան համապատասխանաբար 14 և 7 օրյա ուղևորություն դեպի Թաիլանդ:
Եվս 50 քարտատեր որպես նվեր կստանան ամենատարբեր կենցաղային տեխնիկա:
Արթուր Հակոբյանը նշեց, որ նշված ճամփորդական փաթեթները կշահեն միաժամանակ և քանակով և գումարային մեծությամբ ամենաշատ անկանխիկ գործարքներ իրականացրած հաճախորդները: Այստեղ կարոր է նշել, որ հաղթողները որոշվում են իրենց կատարած գործարքների և քանակական, և գումարային ցուցանիշներով, հետևաբար, 2 տարբեր հաճախորդների կողմից միևնույն գումարային գործարքների իրականացման դեպքում հաղթող կճանաչվի այն հաճախորդը, ով իրականացրած կլինի առավել մեծ քանակով անկանխիկ գործարքներ: Հաշվարկն իրականացվում է հետևյալ սկզբունքով.
– Հաճախորդի կողմից կատարված գործարքներից յուրաքանչյուրը (քանակը) դիտարկվում է որպես 30 միավոր
– Ակցիայի ողջ ընթացքում Հաճախորդի կողմից կատարված գործարքների հանրագումարի յուրաքանչյուր 1000 դրամը դիտարկվում է որպես 1 միավոր
– Հաղթող է ճանաչվում երկու միավորների (և քանակային և գումարային) ամենամեծ հանրագումար ունեցող հաճախորդը Ակցիայի պայմանների համաձայն, չեն հաշվարկվում կոմունալ ծառայությունների դիմաց կատարված անկանխիկ վճարումները, ինչպես նաև միևնույն առևտրային կետից նույն օրվա ընթացքում կատարված գնումները դիտվում են որպես 1 գործարք: ՄԱՍՏԵՐ ՎՈՅԱԺ ակցիան կազմակերպվում է MASTERCARD վճարային համակարգի հետ համատեղ և ուղղված է խրախուսելու բոլոր այն քարտապաններին, որոնք օգտվում են Կոնվերս Բանկի Mastercard և Maestro քարտատեսակներից: Այս ակցիան գալիս է շարունակելու Կոնվերս Բանկի կողմից իր քարտապաններին առաջարկվող արտոնությունների շարքը: Հիշեցնենք, որ նոյեմբերի 1-ից ներդրվել է նաև Կոնվերս Գոլ ակցիան Վիզա քարտապանների համար, որի հաղթողը պետք է ուղևորվի Մադրիդ՝ կենդանի կատարմամբ դիտելու ֆուտբոլային Էլ-Կլասիկոն՝ Ռեալ Մադրիդ – Բարսելոնա խաղը: Բանկի քարտապանների համար գործում է նաև Կոնվերս Միավորներ ծրագիրը, որը հնարավորություն է տալիս կուտակել միավորներ և փոխանակել դրանք նվերներով:

ЗАО “Конверсбанк» совместно с международной платежной системой MasterCard объявляет о новой акции Master Voyage.
Акция будет действовать с 1 декабря 2012 года и по 1 апреля 2013 года для клиентов – держателей карт вида MasterCard и Maestro, которые за указанный период будут осуществлять безналичные сделки.
«Акция беспрецедентна и предусматривает ценный приз», – сказал первый заместитель исполнительного директора ЗАО “Конверсбанк» Артур Акобян. По его словам, по итогам акции победители, занявшие 1 и 2 места, получат главный приз банка – поездку на Таиланд на 14 и 7 дней соответственно. Помимо этого держатели еще 50 карт получат подарки – бытовую технику.
Артур Акобян подчеркнул, что акция Master Voyage, как и другие карточные акции банка, всегда направлена на стимулирование безналичных платежей, и в этот раз особое внимание будет уделяться количеству сделок. Согласно условиям акции, победитель будет выбран по количеству и объему реализованных безналичных расчетов. При этом против 1000 драмов будет начисляться 1 балл, одновременно каждая сделка дает возможность набрать 30 баллов.
Сделки, реализованная в течение одного дня из одной и той же торговой точки, будут рассматриваться как 1 сделка, не будут учитываться и сделки по коммунальным платежам.
Помощник исполнительного директора ЗАО “Конверсбанк» Грант Акобян добавил, что реализация акции приведет к тому, что картодержатели станут чаще пользоваться карточками банка и осуществлять безналичные платежи. По словам Акобяна, на долю международной платежной системы MasterCard приходиться 30% от общего числа эмитированных банком пластиковых карт.