Հունվարի 17-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 650 հազար ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 406,50 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 406,50 դրամ:
Միաժամանակ, հունվարի 17-ին 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 406,30 դրամ` հունվարի 16-ի համեմատ կրճատվելով 0,32 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 542,25 դրամ` ավելանալով 2,50 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը ավելացել է 0,03 կետով` մինչև 13,42 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունը:

17 Январь 2013 - 12:15 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 17 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму 650 тыс долларов по среднему курсу 406.50 драма/$1 США. Цена закрытия составила 406.50 драма/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 17 января составил 406.30 драма, сократившись по сравнению с 16 января на 0.32 пунктов. В то же время, курс 1 евро составил 542.25 драмов, увеличившись на 2.50 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,03 п.п. – до 13.42 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.