Արգենտինայի հավաքականի ավագ Մարտին Խայտեն հրապարակել է թիմի կազմը, որը Դևիսի գավաթի առաջին փուլում կհանդիպի Գերմանիայի հետ:
Արգենտինայի կազմում փետրվարի 1-3-ը Բուենոս Այրեսում հանդես կգան Դավիթ Նալբանդյանը, Խուան Մոնակոն, Կառլոս Բեռլոկը և Օրասիո Զեբալլոսը: Հայտեն հրավիրել է նաև Լեո Մայերին և Գուիդո Պելուին:
Ամենայն հավանականությամբ, մենախաղում հանդես կգան Մոնակոն և Բեռլոկը, զուգախաղում` Նալբանդյանը և Զեբալլոսը:
Հայտեն խոստովանել է, որ Գերմանիայի դեմ խաղը բարդ կլինի. «Բայց ես հավատում եմ իմ թիմին, բոլոր թենիսիստները բարձր մոտիվացիա ունեն: Մենք խաղում ենք տանը և դա շատ կարևոր փաստ է մեզ համար»,- ասել է Խայտեն:

David Nalbandian, Juan Mónaco, Carlos Berlocq, Horacio Zeballos will perform on February 1-3, with Leo Mayer and Guido Pella to train with the team in Buenos Aires.
According to Nalbandian's official fan blog, Berlocq will probably play the singles while it could very well be David together with Horacio Zeballos for the doubles.
“Without doubt the tie against Germany will be difficult but I trust the team,” Jaite said. “The players are very excited about playing at home and they're motivated to give everything. I trust them completely and the dedication to this dream that we all share.”