23 Հունվար 2013 - 12:44 AMT
Հունվարի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,601,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 404.45 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 404.5 դրամ:
Միաժամանակ, հունվարի 23-ին 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 405,44 դրամ` հունվարի 22-ի համեմատ կրճատվելով 0,95 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 541,94 դրամ` կրճատվելով 0,57 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը մնացել է նույնը` 13,45 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունը:

23 Январь 2013 - 12:11 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 23 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму 4,6 млн долларов по среднему курсу 404.45 драма/$1 США. Цена закрытия составила 404.5 драма/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 23 января составил 405.44 драма, сократившись по сравнению с 22 января на 0.95 пунктов. В то же время, курс 1 евро составил 540.94 драмов, сократившись на 0.57 пункта, а курс 1 российского рубля остался неизменным – 13.45 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.