Հունվարի 30-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 300,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 407դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 407 դրամ: Փակման գինը կազմել է 407դրամ:
Ընդ որում, Հունվարի 30-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 407.32 դրամ, հունվարի 29-ի համեմատ նվազելով 0,43 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 551.02 դրամ է` ավելանալով 3.00 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.57 դրամ՝ ավելանալով 0,04 կետով, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը:

30 Январь 2013 - 12:05 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 30 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму 300 тыс. долларов по среднему курсу 407 драма/$1 США. Цена закрытия составила 407 драма/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 30 января составил 407.32 драма, сократившись по сравнению с 29 января на 0.43 пунктов. В то же время, курс 1 евро составил 551.02 драмов, увеличившись на 3.00 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.04 п.п. – до 13.57 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.