Հայաստանի ֆուտբոլային պատվիրակությունը ֆրանսիական Վալանս քաղաք կմեկնի ուղիղ չվերթով փետրվարի 3-ի առավոտյան ժամը 9-ին:
Այս մասին PanARMENIAN.Net-ի թղթակիցը տեղեկացավ Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայից: «Ֆեդերացիայից կմեկնի երեք հոգի, ինչպես նաև հավաքականի մարզչական շտաբն ու այն ֆուտբոլիստները, ովքեր հանդես են գալիս Հայաստանի առաջնությունում: Իսկ հավաքականի լեգիոներները թիմին կմիանան Վալանսից»,- նշեցին ֆեդերացիայի մամուլի քարտուղարությունից:
Հայաստանի հավաքականը կհանգրվանի «Դամեն դե Սոյոն» հյուրանոցում: Փետրվարի 3-ին և 4-ին ֆուտբոլիստները կունենան մարզումներ, իսկ փետրվարի 5-ին «Ժորժ Պոմպիդու» մարզադաշտում կկայանա Հայաստան- Լյուքսեմբուրգ ընկերական հանդիպումը:

Футбольная делегация Армении отправится во французский Валанс 3 февраля в 09:00 часов. Об этом корреспонденту PanARMENIAN.Net стало известно в Федерации футбола Армении.
“Из Федерации в Валанс поедут трое представителей, а также тренерский штаб сборной и те футболисты, которые выступали на чемпионате Армении. А легионеры сборной присоединятся к команде в Валансе”, – отметили в пресс-службе ФФА.
Сборная Армении остановится в гостинице “Дамен де Сойон”.
3 и 4 февраля футболисты проведут тренировки, а 5 февраля на стадионе “Жорж Помпиду” состоится товарищеская встреча Армения-Люксембург.