Փետրվարի 11-15-ն ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքներն են.
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 85,310,043 ԱՄՆ դոլար 406.00 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 86,065,784 ԱՄՆ դոլար 407.03 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում իրականացվել է 17,490,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 406.62 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում իրականացվել 1,850,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 406.64 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Փետրվարի 4-10-ն ընկած ժամանակահատվածում բանկերի կողմից դրամով տրամադրված վարկերի ծավալը կազմել է 29 մլրդ դրամ, իսկ ԱՄՆ դոլարով տրամադրված վարկերի ծավալը՝ 39.1 մլն ԱՄՆ դոլար, հայտնում է ԿԲ մամլո ծառայությունը:

15 Февраль 2013 - 14:01 AMT
С 11 по 15 февраля на внутривалютном банковском рынке Армении банками было куплено 85,310,043 долларов США по 406.00 драма/1 доллар США и продано 86,065,784 долларов США по 407.03 драма/1 доллар США.
За аналогичный период на бирже NASDAQ OMX Армения было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 17,490,000 долларов США по 406.62 драма/1 доллар США.
За этот же период на межбанковском рынке было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 1,850,000 долларов США по 406.62 драма/1 доллар США.
С 4 по 10 февраля объем предоставленных банками драмовых кредитов составил 29 млрд драмов, а долларовых кредитов – 39.1 млн долларов США, сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.