Փետրվարի 21-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,700,000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 407 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 407 դրամ:
Միաժամանակ, փետրվարի 21-ին 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 407.08 դրամ` փետրվարի 20-ի համեմատ ավելանալով 0,15 կետով: 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 537.26 դրամ` նվազելով 8.88 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը ավելացել է 0,03 կետով` մինչև 13,51 դրամ: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամուլի ծառայությունը:

На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 21 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму 1,7 млн. долларов по среднему курсу 407 драма/$1 США. Цена закрытия составила 407 драма/$1 США.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 21 февраля составил 407.08 драма, увеличившись по сравнению с 20 февраля на 0.15 пунктов. В то же время, курс 1 евро составил 537.26 драмов, сократившись на 8.88 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.03 п.п. – до 13.51 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.