Փետրվարի 18-22-ն ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքներն են.
Արտարժույթի ներբանկային շուկայում բանկերի կողմից գնվել է 67,168,192 ԱՄՆ դոլար 406.42 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով, եւ վաճառվել 74,129,343 ԱՄՆ դոլար 407.51 դրամ ԱՄՆ մեկ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
«ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԵՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ–ում նշված ժամանակահատվածում իրականացվել է 4,000,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 407.69 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Միջբանկային շուկայում իրականացվել 500,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք 407.5 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին փոխարժեքով:
Փետրվարի 11-17-ն ընկած ժամանակահատվածում բանկերի կողմից դրամով տրամադրված վարկերի ծավալը կազմել է 34.4 մլրդ դրամ, իսկ ԱՄՆ դոլարով տրամադրված վարկերի ծավալը՝ 51.6 մլն ԱՄՆ դոլար:

22 Февраль 2013 - 14:00 AMT
С 18 по 22 февраля на внутривалютном банковском рынке Армении банками было куплено 67,168,192 долларов США по 406.42 драма/1 доллар США и продано 74,129,343 долларов США по 407.51 драма/1 доллар США.
За аналогичный период на бирже NASDAQ OMX Армения было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 4,000,000 долларов США по 407.69 драма/1 доллар США.
За этот же период на межбанковском рынке было реализовано сделок по купле-продаже на сумму 500,000 долларов США по 407.5 драма/1 доллар США.
С 11 по 17 февраля объем предоставленных банками драмовых кредитов составил 34.4 млрд драмов, а долларовых кредитов – 59.6 млн долларов США, сообщает пресс-служба Центрального банка Армении