«World Top Investor» 2013-2014 5-րդ միջազգային մրցույթը կմեկնարկի մայիսի 1-ին: «World Top Investor»-ը յուրօրինակ մրցույթ է իր տեսակի մեջ, որը թույլ է տալիս աշխարհի տարբեր երկրների ներդրողներին, թրեյդերների և պորտֆելի կառավարիչներին մրցել միջազգային մակարդակովր: Այն հիանալի հնարավորութուն է ընձեռում մասնակիցներին ցույց տալ իրենց գիտելիքներն ու հմտությունները, ձեռք բերել վարկանիշ և միջազգային ճանաչում, գրավել միջազգային խոշոր ներդրողների ուշադրությունը:
«World Top Investor» մրցույթը միջազգային ֆինանսական հանրության կողմից ճանաչված է որպես հուսալի միջոց լավագույն ներդրողներ և պորտֆելային կառավարիչներ բացահայտելու համար:
ՖինԼաբ ներդրումային ընկերությունը հանդիսանում է «World Top Investor» մրցույթի միակ համակազմակերպիչը և հովանավոր բրոքերը Հայաստանում և ԱՊՀ տարարածքում:
Որպես հովանավոր բրոքեր Հայաստանում և ԱՊՀ տարարածքում, ՖինԼաբ ընկերությունն իր մեդիա-գործընկեր PanARMENIAN.Net գործակալության հետ համատեղ կոչ է թրեյդերներին, ներդրողներին և պորտֆեի կառավարիչներին Հայաստանից և ԱՊՀ-ից մասնակցել մրցույթին, մշակել ներդրումային ռազմավարություններ, ցույց տալ իրենց գիտելիքներն ու հմտությունները: Մրցույթի հաղթողը կստանա «Աշխարհի Առաջատար Ներդրող 2013-2014» տիտղոսը և մրցույթի կազմակերպիչ պորտուգալական DIF BROKER ընկերության ակտիվների կառավարման հնարավորություն մեկ տարվա ընթացքում, ինչպես նաև կառավարման արդյունքի 20%:

1-го мая в Армении стартует 5-ый международный конкурс World Top Investor 2013-2014. World Top Investor это в своем роде уникальный Чемпионат, позволяющий инвесторам, трейдерам и портфельным управляющим со всего мира посоревноваться на международном уровне. Это прекрасный шанс для участников показать свои знания и умения, получить рейтинг и мировое признание, привлечь внимание крупных мировых инвесторов.
World Top Investor зарекомендовал себя в качестве надежного проводника для продвижения успешных инвесторов и портфельных управляющих в мировом финансовом сообществе.
Инвестиционная компания ФинЛаб является единственным со-организатором конкурса World Top Investor и брокером-спонсором в Армении и на территории СНГ.
В качестве брокера-спонсора в Армении и на территории СНГ, компания ФинЛаб совместно со своим медиа-партнером PanARMENIAN Network призывает трейдеров, инвесторов и портфельных управляющих из Армении и СНГ принять участие в конкурсе, разрабатывать инвестиционные стратегии, проявляя свои знания и навыки. Главным призом победителя, помимо звания «Ведущего мирового инвестора 2013-2014», является возможность управления активами организатора конкурса World Top Investor португальcкого брокера DIF BROKER в течение одного года и получения 20% прибыли от управления.