Այսօր հայտնի է դարձել «Դեպի Կանն» Facebook մրցույթի հաղթողը: Նա 21-ամյա Մուշեղ Թորոսյանն է, որի հեղինակած տեսանյութը դարձել է 10 ամենաշատ ձայներ հավաքած տեսանյութերից մեկը և արժանացել է Orange-ի ժյուրիի ամենաբարձր գնահատականին:
Այսօր Orange-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը Մուշեղին հանձնեց բաղձալի մրցանակը` Կաննի միջազգային կինոփառատոնին որպես պատվավոր հյուր մասնակցելու ուղեգիր երկու հոգու համար՝ ներառյալ ավիատոմսեր, համար հինգաստղանի հյուրանոցում, անձնական վարորդ և մուտք դեպի կինոփառատոն կարմիր գորգով, կինոաստղերի հետ միասին: Մուշեղն իր ընտրած անձի հետ միասին Կաննում կլինի մայիսի 23-ին:
Ապրիլի 13-ից 26-ը Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդները ունեին հնարավորություն ձեռք բերելու Կաննի միջազգային կինոփառատոնին որպես պատվավոր հյուր մասնակցելու ուղեգիր երկու հոգու համար: Դրա համար պարզապես անհրաժեշտ էր մասնակցել Facebook-ում Orange-ի էջում կազմակերպված մրցույթին “Ես սիրում եմ կինոն, ես սիրում եմ Կաննի փառատոնը” թեմայի շուրջ մինչև 1 րոպե տևողությամբ կարճ տեսանյութով:
Մրցանակի հանձնման արարողությանը ներկա մյուս մասնակիցները, ովքեր հայտնվել էին ամենաշատ քվե ստացած տասնյակում, ստացան անակնկալ նվեր Orange-ի և «Մոսկվա» կինոթատրոնի կողմից. կինոյի բաժանորդագրություն երեք ամսով:
«Շնորհավորում ենք բոլոր տասը հաղթողներին և հատկապես Մուշեղին: Շնորհակալ ենք մեր այն բոլոր բաժանորդներին, ովքեր մասնակցեցին` հավատալով, որ անհավանական բաները հնարավոր են Orange-ի հետ, մասնակցեցին մրցույթին իրենց յուրօրինակ ու զվարճալի տեսանյութերով ու երկու շաբաթ շարունակ պայքարում էին իրենց երազանքի համար: Մեր բաժանորդին Կաննում կընդունեն իսկական աստղի նման», ասաց Orange-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Մրցույթին մասնակցել են ընդհանուր թվով 23 մասնակից, որոնք բոլորը միասին հավաքել են 9,137 քվե-like և որոնց տեսանյութերը Youtube կայքում դիտվել են ավելի քան 11,000 անգամ:
Հիշեցնենք, որ Orange-ը Կաննի կինոփառատոնի պաշտոնական գործընկերն է արդեն ավելի քան 10 տարի, իսկ Հայաստանում արդեն չորրորդ տարին է հնարավորություն տալիս իր բաժանորդներին մասնակցել փառատոնին որպես պատվավոր հյուր:

The name of the winner of “To Cannes” contest has been announced. He is Mushegh Torosyan, whose video has become one of the 10 most liked videos and has received the highest appreciation of the jury. The video is available at http://bit.ly/18f0GD1.
Today, on May 4 Orange Armenia CEO Francis Gelibter gave the coveted prize – VIP package for two at 66th Cannes Film Festival, including airplane tickets, a room in a 5-star hotel, a driver and red carpet, where all cinema stars will arrive. Mushegh will be in Cannes on May 23, with the person of his choice.
From April 13 to 26 all Orange voice subscribers were provided the chance to get a package for two to be present as a VIP guest at 66th Cannes Film Festival.
Subscribers just needed to participate in the Facebook contest on Orange Armenia official page by submitting their short videos with the title: “I love Cinema, I love Cannes festival”.
Other participants present at the ceremony, who were the authors of the “top 10” popular videos, received surprise gifts from Orange and “Moscow” cinema: cinema subscription for 3 months.
“We congratulate all 10 winners and especially Mushegh. We thank all our customers who participated in the contest and believed that unbelievable can become true with Orange. They competed during 2 weeks with their original and funny videos to make their dream reality. Our winner subscriber will be welcomed in Cannes as a real star” said Francis Gelibter, Orange Armenia General Director.
The contest brought together 23 pparticipants, who all together collected 9,137 “likes”, their videos received 11,000 views on Youtube, Orange press service reported.