Մայիսի 6-ից հուլիսի 28-ն ընկած ժամանակահատվածում Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդները յուրաքանչյուր շաբաթ կունենան բացառիկ հնարավորություն ստանալու ուղեգրեր դեպի այն երկիր, որտեղից հեռախոսազանգ են ստացել, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
Ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տևողությամբ առաջին 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` մինչև օգոստոսի 31-ը, իրենց նախընտրած ժամանակահատվածով:
« Մարտի 31-ից սկսած՝ Իմ Երկիրը սակագնային պլանի բաժանորդներն արդեն իսկ ստացել են անվճար արտերկիր զանգահարելու հնարավորություն: Այժմ մեր բաժանորդները պարզապես պետք է ստանան զանգեր արտերկրում ապրող իրենց մտերիմներից՝ ստանալու ճամփորդության անակնկալ տոմս: Շատերն են երազում ամառվա հանգիստն անցկացնել իրենց հարազատների հետ. Orange-ի շնորհիվ մեր բաժանորդներից մի քանիսի համար այդ երազանքն իրականություն կդառնա: Ահա թե ինչու խորհուրդ ենք տալիս մեր բաժանորդներին խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին ավելի հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին », ասաց Orange Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

From May 6-July 28, all Orange voice customers will get a chance to be rewarded for getting a call from their relatives and friends from abroad.
Every week the Orange customer having received the 50,000th international call of at least 1 minute duration, will get one airplane ticket to the country from which he/she got the call. The lucky customers will be able to travel during the upcoming summer, until August 31, for the period they choose.
Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said, “From March 31, “My Country” Orange subscribers got the possibility of calling abroad for free. Now, our customers only have to receive calls from their relatives and friends from abroad to get a surprise travel ticket.”
The name of the lucky customer of every week will be announced during the next seven days, the company’s press service reported.