Հայաստանի մինչև 21 տարեկանների ֆուտբոլի հավաքականի գլխավոր մարզիչ Ռաֆայել Նազարյանը հրապարակել է ֆուտբոլիստների ընդլայնված ցուցակը: Հայաստանի երիտասարդական հավաքականը պետք է նախապատրաստվի հունիսի 6-ի Եվրոպայի 2015 թ. առաջնության ընտրական փուլի Իսլանդիայի հետ խաղին, որը կկայանա «Հրազդան» մարզադաշտում:
Նազարյանը հրավիրել է դարպասապահներ Գոռ Մանուկյանին, Արսեն Բեգլարյանին և Արթուր Թորոյանին: Պաշտպաններն են Արման Հովհաննիսյանը, Վասպուրակ Մինասյանը, Գրիգոր Հովհաննիսյանը, Տարոն Ոսկանյանը, Վարազդատ Հարոյանը, Արամ Շախնազարյանը, Ալեն Համբարձումյանը և Դավիթ Մարիկյանը:
Կիսապաշտպաններն են Կարեն Մուրադյանը, Նարեկ Գյոզալյանը, Սարգիս Շահինյանը, Գագիկ Պողոսյանը, Նաիրի Մինասյանը, Ղուկաս Պողոսյանը, Աշոտ Սարդարյանը, Դավիթ Զաքարյանը, Աղվան Պապիկյանը, Վարդան Բակալյանը, Վահագն Այվազյանը, Դավիթ Մինասյանը և Անդրանիկ Քոչարյանը:

Chief coach of Armenia’s U 21 football team Rafael Nazaryan has named the squad to train for 2015 European championship qualifier against Iceland, due on June 6.
The line-up to train for the match was announced as follows: goalkeepers Gor Manukyan, Arsen Beglaryan and Artur Torosyan, defenders: Arman Hovhannisyan, Vaspurak Minasyan, Grigor Hovhannisyan, Taron Voskanyan, Varazdat Haroyan, Aram Shakhnazaryan, Alen Hambadzumyan and Davit Marikyan, midfielders: Karen Muradyan, Narek Gyozalyan, Sargis Shahinyan, Gagik Poghosyan, Nairi Minasyan, Ghukas Poghosyan, Ashot Sardaryan, Davit Minasyan and Andranik Kocharyan, strikers: Sargis Baloyan, Davit Hakobyan and Sargis Adamyan.