Այսօրվանից Orange-ն առաջարկում է միանալ իր ձայնային ծառայություններին, ակտիվացնել նոր «Իրար հետ» փաթեթը, ստեղծել 2, 3 կամ 4 հոգուց բաղկացած խումբ և օրական 20 դրամի դիմաց խմբի ներսում խոսել անսահմանափակ:
Orange-ի կանխավճարային, ինչպես նաև Դելֆին, Պանտերա և Թիթեռ ամսական բաժանորդագրությունների ներկա և նոր բաժանորդները կարող են ստեղծել «Իրար հետ» փաթեթ և այնտեղ ներառել ում ցանկանան՝ անկախ բաժանորդի սակագնային պլանից: Դրա համար պարզապես անհրաժեշտ է ուղարկել SMS 140 կարճ համարին՝ տեքստում նշելով այն բաժանորդի համարը, ում հետ բաժանորդը ցանկանում է անսահմանափակ խոսել: Խոսենք կանխավճարային ծառայության ներկա և նոր բաժանորդները օրական կվճարեն 20 դրամ՝ ամբողջ օրվա ընթացքում խմբի մյուս անդամների հետ անվճար խոսելու համար, իսկ Դելֆին, Թիթեռ և Պանտերա բաժանորդների համար օգտագործումը կլինի անվճար, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
«Այս նոր առաջարկի շնորհիվ մեր բաժանորդները ստանում են հնարավորություն՝ անսահմանափակ խոսելու այն մարդկանց հետ, ում ամենաշատն են զանգահարում՝ անկախ նրանից, Երևանում են ապրում, թե մարզերում: Յուրաքանչյուրիս հեռախոսագրքույկում կա 1, 2 կամ 3 մտերիմ մարդ, ում մենք իսկապես շատ ենք զանգահարում: Նրանք, ովքեր կմիանան Orange-ին, կամ արդեն մեր բաժանորդն են, այսուհետ կկարողանան վերջիններիս հետ խոսել այնքան, որքան ցանկանում են՝ օրական փոքր վճարի դիմաց», ասաց Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Վստահ ենք, որ այս առաջարկը կհետաքրքրի շատերին. այն կատարյալ լուծում է սիրահար զույգերի ընտանիքի անդամների, մտերիմ ընկերների, ընտանեկան բիզնեսների համար: Սա իսկապես նորարարական առաջարկ է շուկայում, քանի որ կանխավճարային և հետվճարային բաժանորդները կարող են լինել մեկ փաթեթում՝ ունենալով լիարժեք ազատություն», ասաց Օրանժ Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Փաթեթից դուրս այլ բաժանորդների հետ խոսելիս գանձումը կկատարվի ըստ բաժանորդագրության սակագնային պլանի:
Խոսենք ծառայության ներկա բաժանորդները փաթեթին միանալու համար կվճարեն 500 դրամ ակտիվացման վճար, իսկ Թիթեռ, Դելֆին և Պանտերա բաժանորդների համար ակտիվացումը կկատարվի անվճար:

Starting from May 22, Orange offers to join its voice services and activate its new “With Each Other” option to create a community with 1, 2 or 3 other persons and to talk within the community unlimitedly for AMD 20 daily fee.
Orange existing and new Let’s Talk prepaid subscribers as well as customers of Butterfly, Dolphin, Panther monthly subscriptions can create their “With Each Other” community, and include in it whoever they wish, whatever the Orange offer used. To do so, Orange customers will just need to send an SMS to the short number 140, mentioning in the text the phone number of the customer they want to talk unlimitedly with. New and existing customers of Let’s Talk prepaid service will pay an AMD 20 daily fee and will communicate with each other unlimitedly during the whole day.
As to Dolphin, Panther and Butterfly customers, the use of the service will be free of charge.
“Thanks to this new offer, all our customers are getting the possibility to talk unlimitedly with those people whom they are calling the most, regardless of the fact whether they live in Yerevan or in the provinces. Each person’s contact list includes 1, 2 or 3 individuals, whom they call often. Those who will join Orange or are already our customer will be able to talk with these persons as much as they wish for a small daily fee,” Francis Gelibter, Orange Armenia CEO said.
“We are sure that a lot of people will be interested in this offer, as it’s an ideal solution for members of family, small companies, close friends and couples. This is a completely innovative offer as prepaid and postpaid customers can be in the same community, having a complete freedom,” Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director said.
Calls outside the community will be charged in accordance with specific tariff plan of the customer’s subscription.
Existing Let’s talk customers will be able to activate their “With Each other” Community against an AMD 500 joining fee. For Dolphin, Panther and Butterfly customers, the activation of the service will be free of charge, Orange press service reported.