ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերությունը ներկայացնում է «ՄՏՍ կոնեկտ սահմանափակ» հետվճարային սակագնային պլանը, որի շնորհիվ ինտերնետը երեխաների համար դառնում է միայն նոր գիտելիքի, աշխարհը ճանաչելու և զարգացման միջոց՝ զերծ անցանկալի և վտանգավոր բովանդակությունից:
Օգտվելով «ՄՏՍ կոնեկտ սահմանափակ» փաթեթից` բաժանորդը հնարավորություն է ստանում վերահսկելու դիտվող կայքերը՝ սահմանափակելով երեխաների մուտքն իրենց համար չնախատեսված էջեր:
Ավելին, սակագնային պլանին առնվազն մեկ տարով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդը կստանա «ՄՏՍ կոնեկտ» USB մոդեմ՝ արտոնյալ պայմաններով:
Երեխաների համար ոչ պատշաճ կամ վտանգավոր բովանդակություն պարունակող կոնտենտի հասանելիությունը սահմանափակող, անվտանգ ինտերնետի ապահովման պատրաստի գործիքների՝ հատուկ սակագնային պլանի միջոցով ընտանիքներին և կրթական հաստատություններին առաջարկելը համահունչ է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի՝ երեխաների համար անվտանգ առցանց միջավայր և նրանց առողջ զարգացում ապահովելու վճռականության հետ:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mt.am կայքից կամ pda.mts.am բջջային կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել մեզ հետ «111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել մեր սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը:

VivaCell-MTS announced “MTS Connect Limited” postpaid tariff plan, enabling its subscribers to make the Internet a source of knowledge and discoveries for children, free of unwanted and dangerous content.
The “MTS Connect Limited” tariff plan envisages control over the browsed websites, limiting children’s access to unwanted content.
Moreover, customers will get “MTS Connect” USB modem at special terms by subscribing to the tariff plan for at least a year.
Providing families and educational institutions with ready Internet safety tools limiting children’s access to inappropriate, offensive and dangerous content within a special tariff plan is in line with VivaCell-MTS’ commitment to ensure a safer online environment for children and their harmonic and healthy development, the company’s press service reported.