Այսօր հայտնի դարձավ այն երջանիկ բաժանորդը, ով ստացել էր անցած շաբաթվա՝ մայիսի 20-ից 26-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը: Նա Գորիսի բնակիչ Մուշեղ Բախշյանն է, ում զանգահարել էր իր հայրը Ռուսաստանից: Այսօր Orange-ի գրասենյակում Մուշեղը ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր, ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ:
«Մուշեղը երրորդ բաժանորդն է, ով այս տարի Orange-ից անակնկալ տոմս է ստանում՝ պարզապես միջազգային զանգ ընդունելու համար: Այս անգամ նույնպես զանգը գրանցվել է Ռուսաստանի քաղաքներից մեկից, և մենք ուրախ ենք Մուշեղին հնարավորություն տալ այցելել իր բարեկամներին այնտեղ: Կարծում ենք՝ անակնկալ այս ճամփորդությունը նրա համար հաճելի կլինի», ասաց Օրանժ Արմենիայի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Հիշեցնենք, որ մինչև հուլիսի 28-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տևողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` իրենց նախընտրած ժամանակահատվածում:

Today, on June 3 the name of the lucky customer who received the 50,000th international call of the last week, in the period between May 20 to 26, was announced. The lucky customer is Goris-based Mushegh Bakhshyan who received call from his father living in Russia. Today Mushegh received a certificate for an air ticket that he can use during the upcoming summer period.
“Mushegh is the third customer who gets a surprise gift from Orange just for receiving an international call. This time again the call was from Russia and we are happy to give Mushegh the possibility to visit his relatives there. We think that this surprise trip will please him,” Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said.
As a reminder, up to July 28, every week the Orange customer having received the 50,000th international call of at least 1 minute duration, will get one airplane ticket to the country from which he/she has got that call. Lucky customers will be able to make their travel during upcoming summer, for the period of their choice.
The name of the lucky customer of every week will be revealed during the following week, the company’s press service reported.