Հունիսի 25-ին «Արմավիա» ընկերության նախկին աշխատակիցները բողոքի ակցիայի են դուրս եկել ընկերության գրասենյակի մոտ՝ պահանջելով իրենց հասանելիք մի քանի ամսվա աշխատավարձերը:
Ըստ ցուցարարների, ավիաընկերության սեփականատեր Միխայիլ Բաղդասարովը միտումնավոր չի վճարում հասանելիք աշխատավարձը, քանի որ աշխատակիցներն այդ հարցն արծարծել են ՀՀ նախագահի առջև ու բողոքի ակցիաներ են կազմակերպում:
«Արմավիայի» աշխատակիցները մտադիր են դիմել դատարան:
Ցույցի անցկացման պահին ընկերությունը, որն իրեն սնանկ հայտարարեց 2013 թվականի ապրիլի 1-ին, փակ էր: Բողոքի ակցիայի մասնակիցները շարժվել են դեպի կառավարության շենք:

25 июня сотрудники авиакомпании «Армавиа» провели очередную акцию протеста перед офисом компании с требованием выплатить им зарплату за несколько месяцев.
По словам протестующих, владелец авиакомпании Михаил Багдасаров специально не выдает зарплату, поскольку сотрудники подняли этот вопрос перед президентом Армении и проводят акции протеста.
Сотрудники авиакомпании «Армавиа» намерены обратиться в суд.
Двери офиса авиакомпании, объявившей себя банкротом с 1 апреля 2013 года, были закрыты перед протестующими, сотрудники направились к зданию правительства Армении.