Այսուհետև «Ալո մենք» սակագնային պլանի բաժանորդները, որպես «Հատուկ համար» ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի հեռախոսահամար ընտրելու դեպքում, կարող են անսահմանափակ խոսել տվյալ բաժանորդի հետ` ամբողջ օրվա համար վճարելով ընդամենը 10 դրամ: Ի դեպ, 10 դրամը կգանձվի միայն այն օրերին, երբ բաժանորդն առնվազն մեկ անգամ զանգահարի «Հատուկ համարին»:
ՀՀ այլ և 374 97 բջջային ցանցերի հեռախոսահամարներին զանգելու դեպքում կգանձվի 36 դրամ/րոպե, Երևանի քաղաքային ցանցերի հեռախոսահամարներին զանգելու դեպքում՝ 36 դրամ/րոպե:
Մանրամասն տեղեկություններ ստանալու համար կարելի է օգտվել www.mt.am կայքից կամ pda.mts.am բջջային կայքից, զանգահարել 111 անվճար հեռախոսահամարով, հաղորդակցվել մեզ հետ «111 օնլայն» պորտալի միջոցով, կամ այցելել մեր սպասարկման կենտրոններից որևէ մեկը, ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ:

VivaCell-MTS has announced that now the “Alo We” tariff plan subscribers, who choose a VivaCell-MTS phone number as a “Special Number”, can make unlimited calls to this subscriber paying AMD 10 for a whole day.
The sum is charged only on days when the subscriber makes at least one call to the “Special Number”.
Calls to the numbers of other Armenian mobile operators and 37497 GSM networks cost AMD 36 per minute, while the price of calls to Yerevan fixed numbers is set at AMD 36 per minute, the company said in a press release.