16 հուլիսի, Երևան 2013թ. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է «Հայերի աշխարհ» ծառայության շրջանակում Beeline ֆիքսված ցանցից դեպի Ռուսաստանի Դաշնություն ելքային զանգի սակագնի իջեցման մասին: Հայաստանի Beeline ֆիքսված ցանցի բաժանորդները կարող են զանգահարել դեպի Ռուսաստանի Դաշնության ֆիքսված ցանցեր րոպեն 16 դրամ սակագնով, նախկին 50 դրամի փոխարեն:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը շարունակում է սակագների վերանայման և պարզեցման գործընթացը ընկերության բիզնեսի բոլոր ուղղություններով: Մենք ձգտում ենք, որ մեր սակագները լինեն պարզ, հասկանալի և մատչելի մեր հաճախորդների լայն շրջանակների համար: Մեր սակագնային քաղաքականության նոր սոցիալական մոտեցումը հնարավորություն է տալիս առաջարկել մեր բաժանորդներին շփման համար մատչելի գներ ոչ միայն Հայաստանում, այլ նաև Հայաստանից դուրս», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ «Հայերի աշխարհ» ծառայությունը հնարավորություն է տալիս լավագույն գնով իրականացնել միջազգային զանգեր: Ծառայությունից կարելի է օգտվել հավաքելով *88* 00 [երկրի կոդը] [բնակավայրի կոդը] այնուհետև հեռախոսահամարը: Ծառայությունը հասանելի է ֆիզիկական անձանց համար:

16 Июль 2013 - 11:47 AMT
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет о снижении стоимости минуты исходящего звонка в Россию с фиксированной сети Beeline в рамках услуги «Мир Армян». Абоненты фиксированной сети Beeline Армении могут звонить на фиксированные сети Российской Федерации по цене 16 драмов за минуту разговора, вместо прежних 50 драмов.
«Компания «АрменТел» продолжает процесс пересмотра и упрощения тарифов по всем направлениям бизнеса. Мы стремимся к тому, чтобы наши предложения были простыми, понятными и доступными широкому кругу наших клиентов. Новый социальный подход к тарифной политики компании позволяет предлагать абонентам не только выгодные цены для общения в Армении, но и возможность поддерживать связь с теми, кто находится вдали от дома», — отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.
Услуга «Мир Армян» позволяет совершать международные вызовы по выгодным ценам. Воспользоваться услугой можно, набрав *88*00 [код страны] [код населенного пункта] [номер телефона]. Услуга доступна только для физических лиц, сообщает пресс-служба компании.