«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար ռոումինգ ծառայության միացման պայմանների փոփոխության մասին: Այսուհետ, Beeline իրավաբանական և ֆիզիկական անձ հանդիսացող հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները, պարզապես լրացնելով համապատասխան դիմումի ձևը վաճառքի և սպասարկման մեր գրասենյակներից որևէ մեկում, կարող են ակտիվացնել ռոումինգ ծառայությունն առանց երաշխիքային կանխավճարի:
Հետվճարային հաշվարկային համակարգի այն բաժանորդներն, ովքեր օգտվում են «Իմ ընկերություն» ծառայությունից և ունեն GOLD կամ VIP կարգավիճակ, ինչպես նաև այն ֆիզիկական անձիք, ովքեր ունեն նույն կարգավիճակը «Beeline Bonus+» ծրագրի շրջանակում, կարող են միացնել ռոումինգ ծառայությունը` պարզապես զանգահարելով հաճախորդների սպասարկման կենտրոն:
«Իրականացնելով տեխնիկական բազայի վերազինմանն ուղղված շարունակական քաղաքականությունը` մենք առաջնորդվում ենք ոչ միայն ենթակառուցվածքների կատարելագործմամբ, այլ փորձում ենք մեր կողմից մատուցվող ծառայությունները դարձնել առավելագույնս հասանելի յուրաքանչյուր բաժանորդի համար: Ինչ վերաբերում է ռոումինգ ծառայության միացմանն առանց երաշխիքային կանխավճարի գանձման, ապա կարծում եմ, որ այն կդարձնի Beeline բաժանորդների հանգիստն ավելի հաճելի և հարմարավետ», – նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Beeline Bonus+» ծրագիրը հնարավորություն է ընձեռում Beeline բջջային կապի բաժանորդներին հավաքել բոնուսային միավորներ և փոխարինել դրանք Beeline ծառայություններով, ինչպես նաև ստանալ մի շարք առավելություններ:

Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявляет об изменении условий подключения роуминга для пользователей постоплатной системы расчетов. Теперь пользователи мобильной связи Beeline, являющиеся физическими и юридическими лицами, могут подключить услугу роуминга без внесения гарантийной предоплаты, заполнив соответствующее заявление в одном из офисов продаж и обслуживания Beeline.
Как отмечается в сообщении пресс-службы компании, все абоненты постоплатной системы расчетов, пользующиеся услугой «Моя компания» и имеющие статусы GOLD и VIP, а также физические лица с аналогичными статусами программы «Beeline Bonus+» теперь могут подключиться к услуге роуминга при помощи обращения в кол-центр компании.
«Осуществляя политику постоянной модернизации технической базы и пользовательских решений, мы руководствуемся не только совершенствованием инфраструктуры, но и стремимся сделать наши услуги максимально понятными и комфортными. Мы рассчитываем, что подключение роуминга при помощи звонка, а также отмена гарантийной предоплаты сделают летние каникулы наших абонентов еще приятнее, а планирование зарубежных поездок намного удобнее» — отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.
Программа «Beeline Bonus+» позволяет абонентам мобильной связи Beeline накапливать бессрочные бонусные баллы, обменивают их на услуги Beeline и получать различные поощрения и привилегии.