Վերանորոգման աշխատանքների պատճառով «Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստան» ՓԲԸ Հանրապետության Հրապարակ մասնաճյուղը չի գործելու սույն թվականի օգոստոսի 6-ից մինչև սեպտեմբերի 23-ը ժամանակահատվածում, ասվում է բանկի մամլո հաղորդագրության մեջ
Նշված ժամանակահատվածում բանկի հաճախորդները կանխիկ գործարքներ իրականացնելու համար կարող են օգտվել Էյչ-Էս-Բի-ՍիԲանկ Հայաստանի մյուս մասնաճյուղերից և բանկոմատներից, իսկ անկանխիկ գործարքների դեպքում՝ հեռախոսային և ինտերնետային բանկային ծառայություններից: Տեղեկացնում ենք նաև, որ Հանրապետության Հրապարակ մասնաճյուղի բանկոմատներից մեկը տեղափոխվել է բանկի մուտքի հարևանությամբ գտնվող Արմենիա Մարիոթ հյուրանոցի Vienna Café-ի մուտքի մոտ:
Բանկի տնօրինությունը հայցում է իր հաճախորդների ներողամտությունը պատճառած անհարմարության համար և շնորհակալություն հայտնում Էյչ-Էս-Բի-Սի-ի ծառայություններից օգտվելու համար:

HSBC Bank Armenia cjsc Republic Square branch will be closed from August 6 to September 23, 2013 for refurbishment.
During the mentioned period customers may conduct their cash based transactions using the services of HSBC Bank Armenia other branches and ATMs, and for non-cash transactions internet and telephone banking services. One of the ATMs located at the entrance of Republic Square branch hasnow been moved close to the entrance of neighboring Armenia Marriott Hotel Vienna Café.
The bank management apologizes for the temporary inconvenience caused to customers and thanks for continuing to bank with HSBC, the bank said in a press release.