«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն մինչև սեպտեմեբրի 30-ը հրավիրում է առևտրային կետեր ունեցող Բանկի հաճախորդներին օգտվելու հատուկ առաջարկից: ԵթեՁեր առևտրային կետում տեղադրված են POS-տերմինալներ կամ տեղադրված կլինեն վերոնշյալ ժամանակահատվածում, և եթե Դուք վճարումներ եք ընդունում Առէկսիմբանկի e-commerrce ծառայության միջոցով, ապա Բանկը կտրամադրի Ձեր իսկ կողմից նշված արժույթով մեկական միջազագային Visa Business վճարային քարտ՝ առանց տարեկան սպասարկման վճարի և չնվազող մնացորդի` առավելագույնը 2 տարի ժամկետով` ըստ հաճախորդի ցանկության:
Հավելյալ Visa Business վճարային քարտ ձեռք բերելու ցանկության դեպքում մենք սիրով կտրամադրենք այն արտոնյալ պայմաններով` 5000 ՀՀ դրամ տարեկան սպասարկման վճարով և չնվազող մնացորդով` առավելագույնը 2 տարի ժամկետով: Ինչպես նաև ցանկության դեպքում Բանկը տրամադրում է վճարային քարտի անվճար միացում Տելեքարտ համակարգին: Վերոնշյալ կազմակերպությունների աշխատակիցները աշխատանքի վայրից տեղեկանք ներկայացնելու դեպքում կարող են ձեռք բերել Visa Electron, Visa Classic, Maestro, MasterCard Standard վճարային քարտեր՝ հատուկ 2000 ՀՀ դրամտարեկան սպասարկման վճարով՝ առանց չնվազող մնացորդի, ասվում է բանկի մամլո հաղորդագրության մեջ:

ЗАО «Арэксимбанк-группа Газпромбанка» сделал специальное предложение клиентам, имеющим торговые точки. Если в торговой точке уже установлены POS-терминалы банка, либо они будут установлены до 30 сентября, или же принимаются платежи через услугу «Е-commerce», то клиент получит в подарок международную платежную карту Visa Business без неснижаемого остатка и платы за годовое обслуживание. Карта предоставляется сроком на 2 года и в указанной клиентом валюте.
При желании клиенты могут приобрести дополнительную платежную карту Visa Business на льготных условиях: без неснижаемого остатка, по цене за годовое обслуживание 5000 драмов и с бесплатным подключением к системе «Телекард». «Дополнительно сотрудники организаций смогут приобрести платежные карты Visa Electron, Visa Classic, Maestro, MasterCard Standard по специальной цене 2000 драмов за годовое обслуживание карты и без неснижаемого остатка. Карта выдается на основании справки с места работы», – говорится в сообщении пресс-службы банка.